Wyszukiwałeś:

Pick X

Up X

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pick Up

Spróbuj też wyszukać: hilux Ford F 150

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Saleen S331: Sportowy pick-up

Amerykański tuner samochodów, firma Saleen na targach w Los Angeles prezentujeswoją interpretację pick-up'ów. Saleen S331 to sportowa mini-ciężarówkazbudowana na bazie Forda Sport Truck.

 

Ssangyong Actyon SUT: Pick-up z Korei

Na Międzynarodowych Targach Samochodowych w Busan, Ssangyong prezentuje nowąwersję nadwoziową modelu Actyon. Tym razem koreańska marka zaproponowałaswój model farmerom z Teksasu i Australii, którzy gustują w Pick-upach.

 

Terenowy pick-up Suzuki

Jednym z tematów przewodnich w prezentacji modeli Suzuki na saloniesamochodowym w Tokio będzie przygoda i rekreacja. W tym celu Japończycy naswoim rodzimym podwórku przedstawią pojazd studyjny o nazwie X-Head, któryłączy w sobie walory mocno uterenowionego pick-upa i mobilhome'a.

 

Ford F-150: Użytkowy bestseller

Takiego sukcesu jaki odniósł na rynku amerykańskim największy pick-upForda, model F 150, pozazdrościć może niejedno auto osobowe. Roczniesprzedawany jest w 800 000 egzemplarzy. To wystarczający argument abyzdecydować o wprowadzeniu kolejnej, już dwunastej generacji tego samochodu.

 

Fiat Strada: Small Business

Mimo że rodowód ma włoski, to produkowany jest w Brazylii, zaś jegosilnik wytwarzany jest w Polsce. Dzięki popularności zdobytej w AmerycePołudniowej trafił do sprzedaży także w Europie. Fiat Strada, jakonajmniejszy w segmencie pick-upów ma przed sobą tylko jeden cel. Poprostu się sprzedawać.

 

Dacia Logan z otwartą paką

7.250 euro kosztować będzie Dacia Logan Pick-up - czwarta wersja nadwoziowarodziny Logana. Jeszcze w tym roku auto to trafi na pierwsze rynki, do Polskijednak najwcześniej za rok.

 

Powrót Nissana NP300 pick-up

Nissan kontynuuje ofensywę na rynku pojazdów dostawczych, wracając dolegendarnego pickupa tej marki, oferowanego pod nową nazwą NP300. Mającyspełniać rolę klasycznego „woła roboczego" NP300 zadebiutował natargach motoryzacyjnych w Bratysławie.

 

Logan Van i Pick-up - nowe dostawczaki od Dacii

W listopadzie Dacia wprowadziła na europejskie rynki dwa nowe modelesamochodów dostawczych. Tym razem rodzina modelu Logan powiększyła sięo wersję Pick-up oraz Van.

 

Logan pickup i van już w sprzedaży

Do sprzedaży na polskim rynku trafiły właśnie dwie kolejne wersje modeluDacia Logan. Tym razem pełniące funcję aut dostawczych - pick up oraz van - awięc z otwartą bądź zabudowaną przestrzenią ładunkową.

 

VW Amarok – wilk rusza na polowanie

Na rynek wchodzi właśnie nowy, mocny gracz w segmencie pick-up. W AmerycePołudniowej od nowego roku a na rynku europejskim w drugiej połowie, pojawisię Volkswagen Amarok. Jego nazwa w języku Innuitów, oznacza wilka -króla pustkowia, symbol siły i wytrzymałości. Takiwedług producentama być nowy Amarok.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Pick Up".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017