Wyszukiwałeś:

Pininfarina

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pininfarina

Spróbuj też wyszukać: pininfarina rower

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Lacetti kombi debiutuje w Genewie

Koncern GM Daewoo zaprezentuje poczas targów motoryzacyjnych w Genewienajnowszy model Lacetti/Nubiry w wersji kombi. Do sprzedaży model ten trafi podkoniec lata tego roku.

 

Maserati CC: Luksus po włosku

Na bazie Alfa Romeo 166 w 2008 roku Maserati zaprezentuje swój nowy modelCoupe-Cabrio. Wyposażony w składany dach z twardej blachy Maserati makosztować około 80 tys. euro i być tak samo twardym jak ów dach, konkurentemdla Mercedesa SL.

 

Ferrari na zamówienie

Pininfarina poinformowała, iż zamierza zaprezentować nowy model koncepcyjnypodczas nadchodzących w przyszłym tygodniu targów Pebble BeachConcourrs d`Elegance w Monterey, California.

 

Pininfarina zmienia szefa

Znana i legendarna już włoska Pininfarina, zmieniła właśnie szefa designu.Nominowany 14 miesięcy temu Ken Okuyama, człowiek który stworzył model Enzo,Rossa oraz 612 Scaglietti, zostanie na dniach tymczasowo zastąpiony przezprezesa Andrea Pininfarina.

 

Colt CZC: Kabrio-krasnal w Polsce

W polskich salonach Mitsubishi zadebiutował właśnie sportowy Mitsubishi ColtCZC - Coupe-Cabriolet. Dzieło stylistyczne Pininfariny jest dostępne zbenzynowym silnikiem o pojemności 1.5 l. i mocy 109 KM w 2 wersjachwyposażenia - Invite i Instyle. Ceny rozpoczynają się od 68 990 zł.

 

Pininfarina po chińsku

Na rozpoczynającej się w najbliższą niedzielę wystawie samochodowej wPekinie zadebiutują trzy modele, które w ciągu kilku najbliższych latmają pojawić się w sprzedaży także i w Europie. Ich wspólnymmianownikiem jest to, że zostały zaprojektowane i stworzone przezPininfarinę.

 

Zginął szef Pininfarina

Mamy dla was smutną wiadomość z ostatniej chwili. Wczoraj (07.08.) nad ranemw okolicach Turynu doszło do wypadku w którym śmierć poniósłAndrea Pininfarina.

 

Rolls-Royce Hyperion by Pininfarina

Włoskie studio stylistyczne Pininfarina znane jest z projektowania i tworzenianiezwykle ciekawych modeli. Tym razem na swój warsztat wzięliRolls-Royce'a, w wyniku czego powstał model Hyperion.

 

Pininfarina ujawnia tajemnicę

Pininfarina podobnie jak Alfa Romeo obchodzi swoje jubileuszowe urodziny. Jednakw przypadku włoskiej firmy designerskiej chodzi tutaj o osiemdziesięcioleciedziałalności.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017