Wyszukiwałeś:

Piotrkow X

Trybunalski X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Piotrkow Trybunalski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Wątek na forum: Łódź bez obwodnicy?

Nie rozumiem dlaczego droga S8 miała by przebiegać przez rzadziej zaludnione obszary województwa łodzkiego.Przeczy to logice i jest po prostu marnotrawieniem pieniędzy.Przecież nie łączy się ze sobą autostradami pustyni i lasów tylko miasta,ośrodki przemysłowe i kulturalne.Pomysł poprowad...

 

Wątek na forum: Piotrków Trybunalski ma obwodnicę

Łoooo a to zaskoczenie, tyle razy jezdze przez piotrków i nie wiedzialem ze buduja obwodnice .. WOW :) ~MaTi

 

Wątek na forum: Listy projektów po weryfikacji

Czy Ci ludzie myslą poważnie ? Jadąć z Poz S5, po przekroczeniu Gniezna będe musiał z eski zjechać na kolizyjną drogę krajową, zaś po przejechaniu około 40 km za Żninem znów pojawi się S5. Nie lepiej odrazu zbudować całą drogę, a nie z przerwami ??? ~S5

 

Łódź bez obwodnicy?

Dzięki planowanym od kilku lat inwestycjom miał powstać "ring"dróg otaczających Łódź. Łódź miała pełnić rolę logistycznego centrumPolski. Czy tak będzie - wszystko zależy od tego czy wdrożony zostanie nowypomysł GDDKiA?

 

Transportowe priorytety 2007-2013

Budowa 500 km autostrad, 1650 km dróg ekspresowych, modernizacja blisko 1000 kmlinii kolejowych oraz poprawa stanu pasażerskiego taboru kolejowego - topriorytety transportowe państwa na lata 2007-2013.

 

Miliardy dotacji do wykorzystania

W ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko” do 2013roku ma powstać 636 km autostrad i 2 247 km dróg ekspresowych. Na realizacjęinwestycji transportowych przeznaczonych zostanie około 26 mld euro. Podobnaskala inwestycji zostanie też utrzymana w latach 2014-2020 - zapowiedziałminister transportu.

 

Zaprojektują i zbudują S8 Piotrków Trybunalski – Rawa Maz.

Rusza proces projektowania i budowy trasy S-8 Piotrków Trybunalski - RawaMazowiecka. Długość odcinka 61,2 km, koszt 1,7 mld zł. Oddanie jestplanowane na maj 2012 roku.

 

S12 przez Piotrków?

Czy ekspresowa droga S12 przejdzie przez Piotrków Trybunalski? Takwygląda jeden z zarekomendowanych przez projektanta wariantów trasy.Władze Piotrkowa są skłonne zaakceptować takie rozwiązanie ale koniecznie zuwzglednieniem budowy nowego węzła, który usprawni wyprowadzenie ruchuz miasta.

 

Piotrków: powstają bliźniacze ronda

W maju ruszyły prace przy rozbudowie skrzyżowania: Krakowskie Przedmieście,Żeromskiego, Przedborska, Śląska - czyli drugiej części projektu„Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu drogi krajowej nr 91 wPiotrkowie Trybunalskim”.  Po remoncie całkowicie zmieni sięorganizacja ruchu w tej części miasta. Na dotychczasowym, niebezpiecznymskrzyżowaniu powstaną dwa ronda.

 

Piotrków: Narutowicza w przebudowie

Kolejne etapy przebudowy ulicy Nartowicza w Piotrkowie Trybunalskim przebiegajązgodnie z harmonogramem. Na terenie inwestycji trwają już zaawansowane pracedrogowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Piotrkow Trybunalski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017