Wyszukiwałeś:

Piotrkow X

Trybunalski X

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Piotrkow Trybunalski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Haering inwestuje 120 mln euro

Firma Haering Polska rozpoczęła działalność produkcyjną w PiotrkowieTrybunalskim w styczniu 2002 roku. Dzisiaj firma zatrudnia prawie 540 osób.Liczba ta ma wzrosnąć w czasie kilku lat do 1000 osób.

 

Piotrków Trybunalski ma obwodnicę

Pierwsze samochody wjechały na obwodnicę Piotrkowa Trybunalskiego. Jejgłównym celem jest przeniesienie ruchu tranzytowego z drogi krajowej nr 12Kielce - Łódź, przebiegającej przez centrum Piotrkowa na obwodnicę miasta.Budowa obwodnicy pochłonęła 42,6 mln zł.

 

Piotrków: Koniec remontu Sulejowskiej

Pod koniec listopada bieżącego roku została oddana do użytku ulicaSulejowska w Piotrkowie Trybunalskim. Wyremontowana przez firmę Skanska ulicastanowi fragment drogi krajowej nr 12.

 

5 firm chce budować obwodnicę Piotrkowa

5 ofert wpłynęło do przetargu na wykonanie III etapu obwodnicypółnocno-południowej, która połączy ulicę Słowackiego zprojektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim.Najdroższa oferta opiewa na blisko 5 mln zł a najtańsza na blisko 2,9 mlnzł. Firma, która wygra przetarg będzie miała 6 miesięcy na wykonanieinwestycji licząc od dnia podpisania umowy.

 

Bezpieczniej na DK 91 w Piotrkowie Trybunalskim

Podpisana została umowa o dofinansowanie dla projektu poprawy bezpieczeństwaruchu drogowego w ciągu drogi krajowej nr 91 w Piotrkowie Trybunalskim.Całkowity koszt realizacji projektu wynosi prawie 9,5 mln zł, w tymdofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to blisko 7,3 mlnzł.

 

KOlejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Zgodnie z planem przebiegają prace związane z budową trzeciego odcinkaobwodnicy N-S w Piotrkowie Trybunalskim. Odcinek połączy ulicę Słowackiego zprojektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.

 

S12 przez Piotrków?

Czy ekspresowa droga S12 przejdzie przez Piotrków Trybunalski? Takwygląda jeden z zarekomendowanych przez projektanta wariantów trasy.Władze Piotrkowa są skłonne zaakceptować takie rozwiązanie ale koniecznie zuwzglednieniem budowy nowego węzła, który usprawni wyprowadzenie ruchuz miasta.

 

Wystartowały prace na Krętej w Piotrkowie

12 czerwca rozpoczęły się prace przy modernizacji ulicy Krętej w PiotrkowieTrybunalskim. Modernizacja ulicy Krętej obejmie rozbudowę 640-metrowegoodcinka drogi, od ulicy Spacerowej do ulicy Wschodniej wraz ze skrzyżowaniami zulicami: Jerozolimską, Wschodnią, Poleśną, Spacerową i Piaskową.

 

Piotrków: powstają bliźniacze ronda

W maju ruszyły prace przy rozbudowie skrzyżowania: Krakowskie Przedmieście,Żeromskiego, Przedborska, Śląska - czyli drugiej części projektu„Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu drogi krajowej nr 91 wPiotrkowie Trybunalskim”.  Po remoncie całkowicie zmieni sięorganizacja ruchu w tej części miasta. Na dotychczasowym, niebezpiecznymskrzyżowaniu powstaną dwa ronda.

 

Piotrków: Narutowicza w przebudowie

Kolejne etapy przebudowy ulicy Nartowicza w Piotrkowie Trybunalskim przebiegajązgodnie z harmonogramem. Na terenie inwestycji trwają już zaawansowane pracedrogowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Piotrkow Trybunalski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017