Wyszukiwałeś:

Plock

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Plock

Spróbuj też wyszukać: plock-włocławek droga przejezdna płock

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa ul. Wyszogrodzka do mostu w Płocku

Dla pełnego obrazu UM w Płocku "zapomniał" dodać, że koordynacja budowy nowej przeprawy i dróg dojazdowych jest taka, iż nowiutki most stoi gotowy już od późnej jesieni 2005 a "wyborcze" próby puszczenia ruchu przez nie ukończone drogi dojazdowe zakończyły się kilkakrotnym paraliżem komun...

 

Wątek na forum: Płock: Konsorcjum wybuduje drogi dojazdowe

Niestety - ani budowa nowego mostu, ani dokończenie ostatniego fragmentu tzw. dróg dojazdowych nie wyprowadzi z Płocka ruchu tranzytowego. Zmienią się jedynie miejsca powstawania korków. W celu rozwiązania tego problemu konieczna jest budowa planowanej tzw.obwodnicy północnej - od ronada na ul.Wy...

 

Wątek na forum: Koniec remontu DW 559 w Maszewie

zwłaszcza rejon drogowy Płock Gostynin - jak dla mnie to wszytstko jest tu pomylone łacznie ze zdjęciem, to nie jest maszewo lecz sierpc . gratuluje fachowości ~kang

 

Most podwieszany w Płocku

Niebawem zostanie oddany do użytku największy podwieszany most w Polsce. Małokto wie, że inwestycja w Płocku to jedna z największych inwestycji mostowychrealizowanych obecnie w Europie.

 

Płock: Rusza budowa dróg dojazdowych do mostu

14 maja bieżącego roku wykonawca inwestycji związanej z budową IV odcinkadróg dojazdowych do nowego mostu w Płocku przejął plac budowy. 4,5 kmtrasa według planów ma powstać do maja przyszłego roku.

 

Płock: Utrudnienia na moście Piłsudskiego

Od kilku dni trwają prace związane z wymianą latarni na moście Piłsudskiegow Płocku. W związku z koniecznością czasowego zajęcia pasa drogowego, wgodzinach nocnych obowiązuje nowa organizacja ruchu. Prace potrwają do końcapaździernika 2008 roku.

 

Płock: Budowa dojazdów już na finiszu

Dobiega końca pierwszy etap budowy ostatniego, IV odcinka drógdojazdowych do nowego mostu w Płocku. 4,5 km trasa prawdopodobnie zostanieudostępniona kierowcom już w grudniu bieżącego roku. Natomiast do końcamaja przyszłego roku drogowcy zakończą drugi etap zadania.

 

Płock: dofinansują rozbudowę Otolińskiej

Kluczowa arteria Płocka może liczyć na rozbudowę przy unijnym wsparciu.Wartość projektu to 40,4 mln zł, z czego dofinansowanie wynosi 25 mln zł.Dzięki rozbudowie ul. Otolińskiej Płock ma zyskać atrakcyjny ciągkomunikacyjny, zapewniający płynność ruchu, bezpieczeństwo i komfortpodróżowania.

 

Rozbudują kluczową arterię Płocka

Rozbudowa kluczowej arterii Płocka – ulicy Otolińskiej, otrzyma blisko25 mln zł unijnego dofinansowania. Rozbudowa ul. Otolińskiej usprawni ciągkomunikacyjny Płocka, zapewniając płynność ruchu, bezpieczeństwo i komfortpodróżowania.

 

Wątek na forum: Prace nad S10

Uważam, że wytyczanie trasy S10 z Warszawy (Płońska) do Torunia w okolicy dzisiejszej DK10 jest bez sensu. S10 powinna odbijać od przyszłej S7 na wysokości Płońska lub Zakroczymia, dalej kierować się na Płock, dalej na Włocławek i w okolicy Włocławka dołączyć do autostrady A1. Od Czerniewic S10 z...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017