Wyszukiwałeś:

Pol X

Mot X

Warfama X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pol Mot Warfama

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Chiński Tiger wyjedzie z Polski

Pol-Mot Warfama SA otrzymała świadectwo homologacji na samochód GrandTiger. Jest to sukces inżynierów z Warfamy, którzy w ciąguniecałych 9 miesięcy dokonali wszystkich niezbędnych zmian, doprowadzając dozgodności z dyrektywami Unii Europejskiej. Jest to pierwsza w Polsce i jedna zpierwszych w Europie, homologacja na samochód pochodzący z Chin.

 

Diamenty Forbesa 2009 dla POL-MOT Warfama

POL-MOT Warfama S.A zdobyła pierwsze miejsce w województwiewarmińsko-mazurskim i 69 miejsce w kraju w rankingu miesięcznika FORBES dlaprestiżowych polskich przedsiębiorstw.

 

POL-MOT Warfarma kooperuje z Turcją

W maju 2009r. została podpisana pomiędzy spółką POL-MOT Warfama S.A.,a turecką firmą Hattat Tarim Mar. San. ve Tic. A.S. umowa o kooperacji wprodukcji traktorów o mocy od 75KM do 100KM.

 

Pol-Mot Warfarma z Chińczykami

Spółka Pol-Mot Warfama SA podpisała umowę kooperacyjną z chińskąfirmą FOTON LOVOL INT`L HEAVY INDUSTRY CO., LTD. z Weifangu. Dzięki zawarciuumowy w lubelskich zakładach Warfamy powstanie centrum przystosowującechińskie ciągniki do wymogów rynków europejskich. Szacowanawartość kontraktu to 20 mln USD w przypadku sprzedaży na rynek polski.

 

Wkrótce Grand Tiger na polskich drogach

Jeszcze w tym roku Pol-Mot Warfama może ruszyć ze sprzedażą pick-upówGrand Tiger. Warfama prowadzi zaawansowane rozmowy z producentem grand tigera,chińskim Zhongxing Automobile w sprawie uruchomienia montażu w Polsce–informuje „Parkiet”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Pol Mot Warfama".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017