Wyszukiwałeś:

Polo X

Cross X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo Cross

Spróbuj też wyszukać: polo cross sedan polo fun yaris

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

VW Polo: pora na Cross

Na rozpoczynających się za kilka dni samochodowych targach w niemieckim Essen,Volkwagen zaprezentuje po raz pierwszy nową, pseudo-terenową wersję modeluPolo. Następca wersji Volkswagen Polo Fun do sprzedaży powinien trafić już wlutym przyszłego roku.

 

Będzie Passat Coupe

Jak donosi serwis branżowy "Autoweek", niemiecki koncern Volkswagenpotwierdził informacje na temat wprowadzenia do sprzedaży nowego Passata wwersji Coupe.

 

Volkswagen Polo: Udane Polo(wanie)

Niewielki, łagodny, na wskroś konserwatywny - nie wywyższał się naredakcyjnym parkingu, jednak miał coś w sobie, co nie pozwalało przejśćkoło niego obojętnie. Niedawno naszą redakcję odwiedził najmłodszyreprezentant "volkswagenowskiej" serii Polo.

 

Volkswagen Polo GTI

Już niebawem na europejskie salony uderzy Volkswagen Polo GTI. Będzienajmocniejsza wersja tego modelu, od momentu kiedy 30 lat temu ukazał się narynku po raz pierwszy.

 

Poniżej 4 litrów na 100 km

Do sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich wchodzi Volkswagen Polo wsuperoszczędnej wersji BlueMotion. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi3,9 litra.

 

Kolejny przedstawiciel serii Cross

Po modelach Polo oraz Golf, Volkswagen Cross Touran będzie kolejnymuterenowionym modelem niemieckiej marki. Jego premiera będzie miała miejsce na31. międzynarodowych targach w Bolonii (7-17 grudnia).

 

Nowe Polo 4x4?

Trzy i pięciodrzwiowy Volkswagen Polo zadebiutuje w maju 2009. Jednak jużteraz można podejrzeć jak prototyp tego popularnego hatchbacka wygląda nanieoficjalnych zdjęciach zaprezentowanych przez zagraniczny portalmotorauthority.com.

 

VW Polo Cross - pozory mylą

Agresywny kolor, podniesione zawieszenie, plastikowe osłony nadkoli, a do tegoniskoprofilowe opony na 17-calowych felgach. Pierwsze skojarzenie –drogowy zawadiaka, drugie – kompan na bezdroża. Niestety, oba skojarzeniabledną w starciu z rzeczywistością, czyli 70 KM pod maską.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Polo także w teren

Wczoraj informowaliśmy o premierze najmocniejszej wersji Volkswagena Polooznaczonej skrótem GTI podczas marcowej wystawy samochodowej w Genewie.Okazuje się, że nie będzie to jedyne premierowe Polo. Tuż obok będzie stałVolkswagen CrossPolo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polo Cross".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017