Wyszukiwałeś:

Polo X

GTI X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo GTI

Spróbuj też wyszukać: polo gti cena polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Volkswagen Polo: Udane Polo(wanie)

Niewielki, łagodny, na wskroś konserwatywny - nie wywyższał się naredakcyjnym parkingu, jednak miał coś w sobie, co nie pozwalało przejśćkoło niego obojętnie. Niedawno naszą redakcję odwiedził najmłodszyreprezentant "volkswagenowskiej" serii Polo.

 

Volkswagen Polo GTI

Już niebawem na europejskie salony uderzy Volkswagen Polo GTI. Będzienajmocniejsza wersja tego modelu, od momentu kiedy 30 lat temu ukazał się narynku po raz pierwszy.

 

30 koni więcej na 30-lecie

Kilka dni temu podczas obchodów trzydziestolecia modelu GTI oraz rekordowegodnia Golfa zaprezentowano nową wersję tej sportowej odmiany samochodu. ModelVolkswagen Golf GTI Edition 30 zobaczyły tysiące widzów, którzy przybyli doGelsenkirchen.

 

Jeszcze mocniejsze Polo GTI

Volkswagen Polo GTI debiutował przed zaledwie kilkoma miesiącami i jużwówczas zaliczał się do najszybszych małych aut. A tymczasem w sprzedażypojawia się mocniejsza o 30 KM wersja Polo GTI "Cup Edition".

 

Poniżej 4 litrów na 100 km

Do sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich wchodzi Volkswagen Polo wsuperoszczędnej wersji BlueMotion. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi3,9 litra.

 

Nowy VW Polo w trzech wariantach

Następna generacja popularnego Volkswagena Polo najprawdopodobniej budowanabędzie w trzech różnych wariantach nadwoziowych. W planach jest budowa wersjiCoupe, z wysokim dachem z pięcioma drzwiami i jako minivan z pięciomasiedzeniami.

 

Nowe Polo na horyzoncie

Na stronach serwisu AutoExpress pojawiły się pierwsze ekskluzywne zdjęcianowego Volkswagena Polo, które zadebiutuje w maju 2009 roku.

 

Nowe Polo 4x4?

Trzy i pięciodrzwiowy Volkswagen Polo zadebiutuje w maju 2009. Jednak jużteraz można podejrzeć jak prototyp tego popularnego hatchbacka wygląda nanieoficjalnych zdjęciach zaprezentowanych przez zagraniczny portalmotorauthority.com.

 

180-konne Polo GTI

Mocniejszy, szybszy od poprzednika, ale za to, zgodnie z duchem czasu,również bardziej oszczędny. Taki będzie Volkswagen Polo GTI,którego światowa premiera odbędzie się już na początku marca nawystawie w Genewie, a do sprzedaży na europejskim rynku trafi majem br.

 

Polo także w teren

Wczoraj informowaliśmy o premierze najmocniejszej wersji Volkswagena Polooznaczonej skrótem GTI podczas marcowej wystawy samochodowej w Genewie.Okazuje się, że nie będzie to jedyne premierowe Polo. Tuż obok będzie stałVolkswagen CrossPolo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polo GTI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017