Wyszukiwałeś:

Polo X

bluemotion X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo bluemotion

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Eco-Volkswageny w Lipsku

Na zbliżających się wielkimi krokami (1-9.04) targach motoryzacyjnych AMI wLipsku Volkswagen przedstawi cztery samochody zasilane alternatywnymiźródłami napędu. W myśl koncepcji BlueMotion pojawią się takie modelejak: Golf GT z silnikiem TSI, model studyjny Concept A i Polo BlueMotion iTouran EcoFuel.

 

Poniżej 4 litrów na 100 km

Do sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich wchodzi Volkswagen Polo wsuperoszczędnej wersji BlueMotion. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi3,9 litra.

 

VW Polo BlueMotion ma wzięcie

Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu na rynek w Anglii oszczędnej wersjiVolkswagena Polo z pakietem Bluemotion, producent poinformował o całkowitejwyprzedaży 300 egzemplarzy jakie dedykowane były w pierwszej kolejności dlatego kraju.

 

Nowe Polo na horyzoncie

Na stronach serwisu AutoExpress pojawiły się pierwsze ekskluzywne zdjęcianowego Volkswagena Polo, które zadebiutuje w maju 2009 roku.

 

Nowe Polo 4x4?

Trzy i pięciodrzwiowy Volkswagen Polo zadebiutuje w maju 2009. Jednak jużteraz można podejrzeć jak prototyp tego popularnego hatchbacka wygląda nanieoficjalnych zdjęciach zaprezentowanych przez zagraniczny portalmotorauthority.com.

 

Nowe Polo gwiazdą Genewy

Chyba największym zainteresowaniem dziennikarzy, którzy pojawili siępierwszego dnia prasowego w halach Palexpo w Genewie, jest nowa, piąta jużgeneracja Volkswagena Polo.

 

Nowe Polo już w sprzedaży

Debiutujący w tym roku na wystawie motoryzacyjnej w Genewie nowy VolkswagenPolo jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Ceny zaczynają się od41.590 zł za podstawową wersję pięciodrzwiową z 1,2-litrowym silnikiembenzynowym.

 

Trzydrzwiowy Volkswagen Polo

Choć sprzedaż nowego Polo na polskim rynku nie rozpoczęła się jeszcze nadobre, to już mamy okazję zobaczyć, jak prezentuje się wersja pozbawionatylnej pary drzwi. Oficjalna premiera wersji trzydrzwiowej na wystawie weFrankfurcie.

 

Najoszczędniejsze Polo już w sprzedaży

Po sukcesie Polo w prestiżowym plebiscycie "Car of the Year 2010",Volkswagen wprowadza do sprzedaży najbardziej oszczędną wersję tego modelu.Polo BlueMotion według danych niemieckiego producenta ma palić średnio 3,3 l.paliwa na 100 km, co czyni je najbardziej ekonomicznym autem pięcioosobowymserii 0 na świecie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polo bluemotion".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017