Wyszukiwałeś:

Polo

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polo

Spróbuj też wyszukać: vw polo volkswagen polo polo spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

VW Polo: pora na Cross

Na rozpoczynających się za kilka dni samochodowych targach w niemieckim Essen,Volkwagen zaprezentuje po raz pierwszy nową, pseudo-terenową wersję modeluPolo. Następca wersji Volkswagen Polo Fun do sprzedaży powinien trafić już wlutym przyszłego roku.

 

Volkswagen Polo: Udane Polo(wanie)

Niewielki, łagodny, na wskroś konserwatywny - nie wywyższał się naredakcyjnym parkingu, jednak miał coś w sobie, co nie pozwalało przejśćkoło niego obojętnie. Niedawno naszą redakcję odwiedził najmłodszyreprezentant "volkswagenowskiej" serii Polo.

 

Jeszcze mocniejsze Polo GTI

Volkswagen Polo GTI debiutował przed zaledwie kilkoma miesiącami i jużwówczas zaliczał się do najszybszych małych aut. A tymczasem w sprzedażypojawia się mocniejsza o 30 KM wersja Polo GTI "Cup Edition".

 

Nowy VW Polo w trzech wariantach

Następna generacja popularnego Volkswagena Polo najprawdopodobniej budowanabędzie w trzech różnych wariantach nadwoziowych. W planach jest budowa wersjiCoupe, z wysokim dachem z pięcioma drzwiami i jako minivan z pięciomasiedzeniami.

 

Nowe Polo 4x4?

Trzy i pięciodrzwiowy Volkswagen Polo zadebiutuje w maju 2009. Jednak jużteraz można podejrzeć jak prototyp tego popularnego hatchbacka wygląda nanieoficjalnych zdjęciach zaprezentowanych przez zagraniczny portalmotorauthority.com.

 

Nowe Polo gwiazdą Genewy

Chyba największym zainteresowaniem dziennikarzy, którzy pojawili siępierwszego dnia prasowego w halach Palexpo w Genewie, jest nowa, piąta jużgeneracja Volkswagena Polo.

 

Nowe Polo już w sprzedaży

Debiutujący w tym roku na wystawie motoryzacyjnej w Genewie nowy VolkswagenPolo jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Ceny zaczynają się od41.590 zł za podstawową wersję pięciodrzwiową z 1,2-litrowym silnikiembenzynowym.

 

Najoszczędniejsze Polo już w sprzedaży

Po sukcesie Polo w prestiżowym plebiscycie "Car of the Year 2010",Volkswagen wprowadza do sprzedaży najbardziej oszczędną wersję tego modelu.Polo BlueMotion według danych niemieckiego producenta ma palić średnio 3,3 l.paliwa na 100 km, co czyni je najbardziej ekonomicznym autem pięcioosobowymserii 0 na świecie.

 

11.111.111 wyprodukowanych Polo!

Prezydent Niemiec Prof. Dr Horst Köhler oraz Prof. Dr Jochem Heizmann,Członek Zarządu Volkswagen AG ds. Produkcji i Jörg Müller, Prezes iDyrektor Zarządzający Volkswagen Group India wzięli udział w uroczystościopuszczenia taśmy produkcyjnej przez Polo z numerem 11.111.111 w indyjskiejfabryce.

 

Polo także w teren

Wczoraj informowaliśmy o premierze najmocniejszej wersji Volkswagena Polooznaczonej skrótem GTI podczas marcowej wystawy samochodowej w Genewie.Okazuje się, że nie będzie to jedyne premierowe Polo. Tuż obok będzie stałVolkswagen CrossPolo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017