Wyszukiwałeś:

Polska

. Znaleziono 22719 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polska

Spróbuj też wyszukać: Seat fso polonez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22719 wszystkich):

Mapa Polskiej Motoryzacji

Jak w końcu jest z polskim przemysłem motoryzacyjnym: dobrze czy źle? Zjednej strony Panda i Zafira, z drugiej brak polskiej marki. Z jednej strony 8fabryk Faurecji w Polsce, z drugiej Kia i Toyota ”wybierają”sąsiadów...

 

Fiat nagrodzony

W ostatnim czasie Fiat odnosi same sukcesy. Ulokował w Polsce kilkanajważniejszych inwestycji, a poziom produkcji stale rośnie. Za swojedziałania Fiat Auto Poland został wyróżniony kilkoma prestiżowyminagrodami biznesowymi. 

 

Rajd Polski czeka na Loeba i spółkę

Ostatni weekend czerwca tego roku będzie jedną z najważniejszych dat wkalendarzu nie tylko dla miłośników sportów motorowych w Polsce.To właśnie wtedy na malowniczych trasach wokół Mikołajek pojawi sięcała światowa czołówka, aby rywalizować o zwycięstwo i punkty doklasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 66. Rajd Polski będzie bowiemósmą odsłoną tegorocznego cyklu.

 

Program EuroRAP w Polsce

5 marca 2009 roku ruszyła pierwsza polska kampania informacyjnamiędzynarodowego Projektu pt. „Europejski Atlas Bezpieczeństwa RuchuDrogowego” w ramach Europejskiego Programu Oceny Ryzyka na DrogachEuroRAP.

 

Polska niebezpieczna

Usiana czarnymi punktami mapa drogowa Polski jest tylko potwierdzeniem tego, oczym wszyscy w naszym kraju doskonale wiemy. Bezpieczeństwo ruchu drogowego wPolsce nie należy do wysokich. Co więcej, na tym polu wypadamy katastrofalnienie tylko na tle unijnych krajów ale również wielu innychpaństw.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

Godło Teraz Polska dla akumulatorów z Piastowa

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z Piastowa została Laureatem XXI edycjiKonkursu Teraz Polska. Konkurs Teraz Polska  wybiera i promuje dynamicznierozwijające się polskie przedsiębiorstwa i ich wysokiej jakości produkty iusługi. Zadaniem Konkursu Teraz Polska jest wyłonienie grupy najlepszychproduktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tychdotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym,technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

 

EURO 2012 ? jak podróżować po Polsce i Ukrainie

Własnym samochodem, pociągiem, samolotem? Taki dylemat ma wielu kibicówwybierających się na mecze Euro 2012 do Polski I na Ukrainę. A dorozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało już tylko 120 dni.

 

Rajd Polski w Mistrzostwach Świata!

O tym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz jest już to oficjalnadecyzja. Rajd Polski powraca do mistrzostw świata. Mamy nadzieję, że zagościw tym cyklu na dłużej.

 

Bogata historia polskiej rundy WRC

LOTOS 71. Rajd Polski – drugi najstarszy rajd na świecie, impreza owspaniałej historii – wraca do kalendarza światowego czempionatu popięcioletniej przerwie. Tylko słynny Rajd Monte Carlo jest starszy od polskiejimprezy, więc przedstawiamy najciekawsze fakty z 93-letniej historii polskiegoklasyka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017