Wyszukiwałeś:

Polski X

Zwiazek X

Przemyslu X

Oponiarskiego X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Polski Zwiazek Przemyslu Oponiarskiego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Nie doceniamy znaczenia opon

Polacy nie doceniają codziennego znaczenia opon i mają małą świadomośćprawidłowego ich użytkowania oraz wpływu na bezpieczeństwo jazdy i koszty.Takie są najważniejsze spostrzeżenia wynikające z badania na tematświadomości znaczenia opon dla bezpieczeństwa jazdy i ochrony środowiska,przeprowadzonego przez Millward Brown dla Polskiego Związku PrzemysłuOponiarskiego.

 

Wątek na forum: Nie doceniamy znaczenia opon

Obecni w naszym kraju producenci opon w listopadzie 2013 r powołali do życia Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego. Jego misją będzie wspieranie, pomoc i upowszechnianie wkładu firm członkowskich do wszystkich ważnych aspektów życia społecznego, takich jak: transport, bezpieczeństwo drogowe i zr...

 

Coraz więcej opon z Polski

Branża oponiarska w Polsce, podobnie jak i cały rynek częścimotoryzacyjnych, ma się coraz lepiej. Dziennie produkowanych jest 100 tysięcyopon. Większość trafia na eksport, choć rośnie również popytkrajowy.

 

2 mld zł inwestycji zagranicznych koncernów oponiarskich w Polsce

Zagraniczni producenci opon zainwestowali w Polsce 2 mld zł. Branża oponiarskazwiększa swój udział w rynku części motoryzacyjnych. Zakładyzagranicznych koncernów w Polsce produkują 100 tysięcy opon dziennie.Duża część produkcji trafia na eksport, ale rośnie równieżsprzedaż w kraju.

 

Chcą, by zimówki były obowiązkowe

Branża oponiarska nie odpuszcza i ponownie próbuje przeforsowaćpomysł, by zimą zabroniona była jazda na letnim ogumieniu. Czy tym razempomysł ten ma szansę wejść w życie?

 

Dbaj o prawidłowe ciśnienie w oponach

Ciśnienie powietrza w oponach jest jednym z najważniejszych parametrów,które mają wpływ na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy autem. To odniego zależy, czy opona będzie dobrze przylegać do jezdni w czasie hamowaniai na zakrętach. Każdy kierowca powinien regularnie kontrolować wartość tegoparametru w swoim aucie.

 

Oszczędzamy na oponach

Przeważająca liczba starszych aut na naszych drogach nie jest dziełemprzypadku. Niestety, ale nasze społeczeństwo do najbogatszych nie należy.Potwierdzają to również dane z rynku oponiarskiego - prawie połowękupowanych opon stanowią modele z segmentu budżetowego, czyli najtańsze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Polski Zwiazek Przemyslu Oponiarskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017