Wyszukiwałeś:

Poludniowa X

Obwodnica X

Warszawy X

. Znaleziono 211 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Poludniowa Obwodnica Warszawy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 211 wszystkich):

Wielu chetnych do budowy Płd. Obwodnicy Warszawy

23 firmy i konsorcja chcą budować ponad 18 kilometrowy odcinek PołudniowejObwodnicy Warszawy od węzła Puławska do węzła Lubelska. Prace powinnyruszyć w przyszłym roku.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - są pierwsze oferty

GDDKiA otworzyło już oferty w przetargu na budowę pierwszego fragmentuPołudniowej Obwodnicy Warszawy na odcinku od węzła Puławska do węzłaLubelska. Najtańsza wynosi 757,64 mln zł, a najdroższa - 1,24 mld zł przykosztorysie opiewającym na 1,77 mld zł.

 

Chętni na kolejny odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy

Warszawski oddział GDDKiA otworzył oferty na kolejny odcinek PołudniowejObwodnicy Warszawy. Do wybudowania odcinka tej drogi o długości 7,45 km odWału Miedzeszyńskiego do węzła Lubelska zgłosiły się trzy firmy.

 

Dziesięciu chętnych na kolejny odcinek obwodnicy Warszawy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostad otworzyła oferty na budowękolejnego, trzeciego, fragmentu Południowej Obwodnicy Warszawy -najkrótszego, ale zarazem najbardziej skomplikowanego, bo obejmującegobudowę tunelu pod Ursynowem.

 

Znamy wykonawców Południowej Obwodnicy Warszawy

GDDKiA wybrała firmy, które zaprojektują i wybudują PołudniowąObwodnicę Warszawy na ponad 18-kilometrowym odcinku od węzła Puławska dowęzła Lubelska. Cała trasa, podzielona na trzy zadania, będzie kosztować2,5 mld zł.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - stanowisko GDDKiA

Wybór wykonawców Południowej Obwodnicy Warszawy - firm Astaldi,G?lermak i Warbud - wywołał sporo pytań i odwołań. Dziś przedstawiamyoświadczenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w tejsprawie.

 

Są pieniądze na S5 i południową obwodnicę Warszawy

800 mln euro kredytu na sfinansowanie dwóch inwestycji drogowych - drogiekspresowej S5 oraz południowej obwodnicy Warszawy - od Europejskiego BankuInwestycyjnego otrzymał Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Południowa obwodnica Warszawy - jest decyzja!

Już niedługo mieszkańcy południowej Warszawy pojadą nową obwodnicą. Sąddał zielone światło na budowę Południowej Obwodnicy Warszawy. GDDKiA możepodpisywać umowę.

 

Południowa obwodnica Warszawy - podpisano umowy

Mieszkańcy południowej części Warszawy już niedługo pojadą nowąobwodnicą, która będzie przebiegać pomiędzy węzłami Puławska iLubelska. Zobacz, kiedy zakończy się budowa i ile będzie kosztować.

 

Południowa obwodnica Warszawy - projekt w trakcie

W połowie grudnia 2015r. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad podpisała umowy na projekt i budowę trzech odcinkówPołudniowej Obwodnicy Warszawy. Teraz rusza projekt nowej trasy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Poludniowa Obwodnica Warszawy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017