Wyszukiwałeś:

Pontiac

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pontiac

Spróbuj też wyszukać: pontiac 1982 trans am mustang BUICK

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Nowości Pontiaca

Na targach motoryzacyjnych w Detroit Pontiac wchodzący w skład General Motorsprezentuje swoje dwa najnowsze modele. Są to sedan G6 oraz roadster Solstice.

 

Pontiac za udział w talk show

Widzowie, którzy zasiedli w poniedziałek na sali podczas kręcenia programutelewizyjnego na inaugurację 19. edycji Oprah Winfrey Show, zostali obdarowanimodelem Pontiac G6.

 

Nowe serce Solstice GPX

Na samochodowych targach w Los Angeles Pontiac przedstawi model Solstice GPX znowym, topowym silnikiem. Dwuosobowy Solstice napędzany będzie 4-cylindrowymmotorem wyposażonym w turbo i dodatkowy układ chłodzenia.

 

Pontiac Solstice - nowe oblicze

Firma Edag zajmująca się dostawą części samochodowych i projektowaniem autna targach NAIAS Detroit zaprezentuje dwie nowatorskie wersje Pontiaca Solsticeo nadwoziu kombi i luksusowego SUV'a.

 

Mniej Pontiaców G6

Słaba sprzedaż to główna przyczyna tego, iż koncern GM został zmuszony doograniczenia produkcji modelu Pontiac G6, który na amerykańskim rynku obecnyjest od 2004 roku.

 

Duża moc w małym opakowaniu

Planowane wejście na rynek modelu Pontiac Solstice GXP we wrześniu powinnowprowadzić odrobinę zamieszania na rynku samochodów sportowych. InżynierowieGeneral Motors pracowali ostro nad zwiększeniem mocy silnika, starając sięjednocześnie zachować jego ekonomiczność oraz wielkość.

 

Pontiac G6 GXP: Nowojorczyk z Oakland

Na targach samochodowych w Nowym Jorku Pontiac zaprezentuje studyjny model G6GXP Coupe. Tym samym, amerykański producent z Oakland zamierza zbadaćzainteresowanie publiczności modelem, co przełoży się na decyzję odnośnieseryjnej produkcji auta.

 

Powrót Firebirda?

Następne lata będą obfite jeśli chodzi o powroty legendarnych,amerykańskich modeli. W 2009 roku pojawi się Chevrolet Camaro. Pontiacrównież nie zamierza przespać okazji i do łask może wrócićmodel Trans Am, który był znany z pewnego amerykańskiego serialu.

 

Czy to koniec Pontiaca?

Ten tydzień może być początkiem pogrzebu jednej ze sztandardowych marekamerykańskiej motoryzacji. Kryzys i wynikające z tego problemy ze sprzedażą,a tym samym i płynnością finansową, jakie przeżywa obecnie General Motors,mogą oznaczać zakończenie produkcji aut marki Pontiac.

 

DeLorean powraca!

Producent znanego z filmu "Powrót do przyszłości" samochoduznów daje o sobie znać. Firma DeLorean Motor Company zamierza przejąćprawa do produkcji modelu Pontiac Solstice.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017