Wyszukiwałeś:

Porsche X

Cup X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Porsche Cup

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Viper Competition Coupe w Europie

Zgodnie z podpisanym przez Dodge listem intencyjnym wyłączneprzedstawicielstwo w zakresie sportu i dystrybucji samochodów Dodge ViperCompetition Coupe powierzone zostanie francuskiej firmie ORECA

 

Nowy zespół w DSMP

Dziś, we wtorek (18.03.) nowo powstały zespół  rozpoczniedwudniowe testy przed zbliżającym się sezonem 2008. Team z siedzibą wBielsku-Białej zawita na Węgry, a dokładniej w okolice miejscowościSárvár, gdzie położony jest obiekt Pannoniaring.

 

Zapowiedź I rundy WSMP i DSMP

Po zimowej przerwie najszybsi kierowcy wyścigowi w Polsce wracają na tory. Wnajbliższy weekend na obiekcie w Poznaniu zostanie rozegrana pierwsza rundaWyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

Kolejne punkty Lukasa

Na obiekcie Motopark Oschersleben, gdzie rozegrana została druga tegorocznarunda Porsche Carrera Cup, Robert Lukas uplasował się w wyścigu na 14 pozycjii zdobył kolejne dwa punkty dla klasyfikacji generalnej.

 

DSMP: Teraz Most

Dla zawodników startujących w cyklu Długodystansowych SamochodowychMistrzostw Polski najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco. Poraz pierwszy w tym sezonie Polacy będą mieli możliwość sprawdzenia swoichsił na tle kierowców z Czech.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Porsche 911 GT3 R - dla początkujących

Wystawa Autosport International w Birmingham była okazją do prezentacji nowegoPorsche 911 GT3 R, które jest następcą wersji GT3 Cup S.Samochód powstał z myślą o adeptach motosportu.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Porsche Cup".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017