Wyszukiwałeś:

Porsche

. Znaleziono 501 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Porsche

Spróbuj też wyszukać: porsche cayenne porsche 911 camarro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 501 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Porsche 911 GT3: Uliczny sportowiec

Salon Samochodowy w Genewie to doskonała okazja do zaprezentowania najnowszejwersji wyścigowego modelu Porsche 911 GT3. Ultra-sportowy model powstał nabazie modelu 997 i dysponuje mocą 415 KM.

 

Kolejna kłótnia pomiędzy VW i Porsche

Największy europejski producent aut, Volkswagen chce dysponować co najmniejtaką samą kwotą jak dotychczas na rozwój marki i inwestycje, tak abyzgodnie z założeniami do 2018 roku prześcignąć Toyotę. Jedyny problem wosiągnięciu tych celów wydaje się jednak stanowić Porsche, nomen omennowy właściciel koncernu z Wolfsburga.

 

Porsche przejmuje Volkswagena

Kilkadziesiąt razy mniejsze - patrząc na liczbę zatrudnionych osób czyteż udział w rynku - Porsche już wkrótce może stać sięwiększościowym udziałowcem koncernu Volkswagen. Zielone światło dlaproducenta głównie sportowych modeli na przejęcie firmy rodem zWolfsburga udzieliła właśnie Komisja Europejska.

 

Więcej mocy w Porsche

We wrześniu na rynek wejdą dwa nowe modele Porsche - Boxster S Porsche DesignEdition 2 i Cayman S Sport. Oba uzyskują moc 303 KM (223 kW) z 3,4 litrapojemności skokowej, czyli o osiem KM więcej, niż dotychczasowe wersje S.

 

Volkswagen-Porsche razem

Na początku to Porsche miało przejąć Volkswagena. Później role sięodwróciły i to Volkswagen miał być stronę przejmującą. Ostateczniejednak skończyło się na fuzji, w wyniku której największy europejskikoncern motoryzacyjny zyskał do swojego portfolio dziesiątą markę i rusza wpościg za liderem globalnej sprzedaży - Toyotą.

 

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychsamochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównozmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

Volks-Porsche coraz bliżej

Porsche dla ludu? Szefostwo niemieckiej marki nie zastanawia się już czy wogóle wprowadzać do sprzedaży taki model, a zadaje sobie pytanie kiedyto zrobić. Debiut tańszego Porsche, dostępnego dla szerszej grupyklientów to tylko kwestia czasu.

 

Wysyp nowości w Porsche

Jeszcze dekadę temu o Porsche można było mówić w kategoriachkonserwatywnej marki produkującej luksusowe, sportowe samochody w najczystszejpostaci. Niestety rynek rządzi się własnymi prawami i firmy aby uniknąćmarginalizacji muszą wkraczać na nowe ścieżki.

 

Porsche 911 Turbo S: jeszcze więcej mocy

Marcowa wystawa w Genewie będzie miejscem światowej premiery kolejnej wersjiPorsche 911, tym razem przeznaczonej dla tych kierowców, dlaktórych moc, osiągi i właściwości jezdne odgrywają najważniejsząrolę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017