Wyszukiwałeś:

Powrot X

przyszlosci X

. Znaleziono 63 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Powrot do przyszlosci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Wątek na forum: Powrót Bugatti

Bardzo fajna droga bryka.Mam pytanie a jaka będzie przyszlość Bugatti? bo napewno na modelu 16.4 Veyron sie nie skończy ~bugatti

 

Jaka przyszłość czeka Roberta Kubicę?

Zespół Roberta Kubicy BMW Sauber po tym sezonie wycofa się z Formuły1. Tę sensacyjną wiadomość ogłosiły w środę na konferencji prasowej wMonachium władze BMW. Co będzie z Kubicą?

 

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła napędu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

Tokio 2009: Przyszłość motoryzacji po japońsku

Gdyby nie to, iż pozycja japońskiej motoryzacji jest niezwykle silna, owystawie samochodowej w Tokio można by w tym roku nie wspominać. Pozaproducentami z Kraju Kwitnącej Wiśni ominęły ją niemal wszystkie światowekoncerny. Co jednak nie oznacza, że w halach wystawowych Makuhari dzieje sięniewiele.

 

Wątek na forum: Samochód(?) przyszłości Chevroleta

Jeśli kupią to miliony mieszkające na północ lub na południe od 25 równoleżnika i na ich miasta spadnie śnieg w zimie, to milionom pozostanie tylko Modlitwa, aby ten śnieg stopniał do następnego dnia. Służby miejskie jak zwykle będą zaskoczone pojawieniem się śniegu. A miliony pozostaną w mieszk...

 

Prodrive woli WRC

Prodrive poinformował o swoich planach na przyszłość. Brytyjski tunerzamierza skupić się na powrocie do rajdowej serii WRC, rezygnując tym samym zplanów wprowadzenia zespołu do Formuły 1.

 

Branża pojazdów użytkowych - powrót na drogę wzrostu

Kryzys w branży motoryzacyjnej w latach 2008/2009 bardziej niż samochodyosobowe dotknął sektor pojazdów użytkowych. Kryzys zostałpogłębiony w wyniku nałożenia się na niego cyklicznego spowolnienia,które doprowadziło do spadków sprzedaży sięgających nawet ok.60%. Obecnie eksperci rynkowi z optymizmem patrzą w przyszłość, licząc nawzrosty w tym segmencie rynkowym.

 

F1: Lekarz Lotus Renault o stanie Kubicy

Dr Riccardo Ceccarelli przedstawił wczoraj w Barcelonie najnowsze informacje opowrocie Roberta Kubicy do zdrowia. Najważniejsza informacja to taka, żepolski kierowca z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.

 

Alonso: "Briatore to nie Mourinho"

Fernando Alonso przyznał, że byłby zadowolony z powrotu Flavio Briatore doFormuły 1. Ale nie sądzi, że gdyby rozpoczął pracę z Ferrari, to niepełniłby we włoskiej stajni tak dominackiej roli jak trener Realu Madryt,Jose Mourinho.

 

Platforma Obywatelska o przyszłości polskiej motoryzacji

Kierowcy są taką grupą społeczną, która często stanowi dlarządzących doskonałe źródło finansowania różnych potrzebbudżetowych. Brak jakiejś wspólnej organizacji, reprezentującejwszystkich właścicieli samochodów, powoduje, że pomimo sporej liczbykierowców, nikt nie dba o ich dobro. Dlatego też zbliżające sięwybory parlamentarne są dobrą okazją, by zapytać się polityków,jakie mają plany co do przyszłości branży motoryzacyjnej w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Powrot do przyszlosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017