Wyszukiwałeś:

Poznan

. Znaleziono 221 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Poznan

Spróbuj też wyszukać: poznań obwodnica sremu poznan-swiecko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 221 wszystkich):

Dofinansowania UE dla Poznania

W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa o dofinansowaniu rozbudowy ulicyGłogowskiej w Poznaniu. Poznań uzyskał dofinansowanie w wysokości 63milionów złotych. Uzyskane środki pozwolą na realizację tejoczekiwanej przez mieszkańców inwestycji.

 

Nagrody dla Volkswagen Poznań

W XI. edycji konkursu Złote Firmy Wielkopolski jedno pierwsze i dwa drugiemiejsca zajęła fabryka VW Poznań.

 

Poznań pożyczy i zarobi na obwodnicy

Miasto gotowe jest zaciągnąć nawet kilka miliardów złotych długu, boekonomiści obliczyli, że dzięki trasie obwodowej Poznań zarobi krocie. Do2015 r. powstanie trzecia rama komunikacyjna - 36 km dwujezdniowa trasaokalająca miasto, która ma je gruntownie odmienić.

 

Strategia dla H. Cegielski – Poznań S.A

W roku 2001 podjęto kroki prywatyzacyjne spółki H.Cegielski – Poznań,które nie zakończyły się sukcesem. Wstępne wyniki za 2006 rok przewidująprzychody ze sprzedaży w wysokości 445 mln zł oraz zysk w wysokości 3,3 mlnzł. Opracowanie nowej strategii rozwoju ma być podstawą do wznowienia procesuprywatyzacyjnego.

 

Poznań: Winogrady do przebudowy

Ogłoszony został przetarg nieograniczony na opracowanie dokumentacjiprzebudowy ulicy Winogrady na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Szelągowskiejw Poznaniu.

 

Volkswagen Poznań zwiększy produkcję

Volkswagen Poznań Sp. z o.o. zrealizuje nowy projekt inwestycyjny. Firmadeklaruje nakłady przekraczające 9,5 mln euro na zwiększenie elastycznościprodukcji samochodów.

 

Nowa ul. Głogowska połączy Poznań z autostradą

Przebudowa ulicy Głogowskiej w Poznaniu to strategiczna inwestycja, bowiem jestto trasa która połączy miasto z autostradą, a w przyszłości poprzeztrzecią ramę komunikacyjną, autostradę z portem lotniczym i stadionem,areną piłkarskich Mistrzostw Europy 2012. Zakończenie modernizacji ulicyGłogowskiej planowane w 2008 roku.

 

Poznań skorzysta z Funduszu Spójności

Poznań jako jedno z miast wytypowanych do organizacji rozgrywek MistrzostwEuropy w Piłce Nożnej Euro 2012, ma możliwość skorzystania z dofinansowaniaze środków Funduszu Spójności. Pieniądze zostaną przeznaczonena inwestycje związane z infrastrukturą drogową.

 

Poznań: Koniec remontu wiaduktów

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu poinformował o zakończeniu ostatnichprac na dwóch remontowanych wiaduktach, Franowo i GórczyńskimZachodnim. Wiadukt Franowo został już oddany do użytku, natomiastGórczyńskim pierwsi kierowcy przejadą już w najbliższy piątek.

 

POZnań Gran Turismo Polonia 2009

Po raz kolejny do Poznania zjechały najszybsze, najrzadsze i…najdroższe samochody z całego świata. Wszystko po to, by w dniach 28 czerwca– 1 lipca 2009 wziąć w udział w organizowanym w stolicy Wielkopolski:POZnań Gran Turismo Polonia 2009.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017