Wyszukiwałeś:

Praga

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Praga

Spróbuj też wyszukać: Mikrus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Łódzki ring

Władze miasta, województwa i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wobecności premiera Marka Belki podpisały porozumienie o budowie drogi S14 -zachodniej obwodnicy Łodzi.

 

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Fota ruszyła do Czech

W październiku br. rozpoczęła działalność firma Fota Czechy. To jużdruga, po spółce Fota Węgry, firma, która powstała w ramach realizacjiprojektu Fota International. Przewiduje on wejście Foty S.A. na rynkizagraniczne - najpierw w krajach środkowoeuropejskich.

 

"Autostrada Sudecka" w przebudowie

Z końcem marca br. został ogłoszony przetarg na roboty drogowe dotycząceprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 389 na odcinku Zieleniec - Mostowice w ramachprogramu Interreg III A Polska - Czechy (dofinansowanie 75%). Realizacjainwestycji o wartości blisko 7,4 mln zł potrwa do końca 2007 r.

 

Praga w Polsce

Firma International Truck Alliance nabyła w drodze przetargu wszystkie prawa doprodukcji i sprzedaży czeskich samochodów Praga. Pojazdy Praga to pełnagama samochodów z napędem 4x4 w przedziale masy całkowitej od 10 do 18ton.

 

Hindusi inwestują w Kostrzynie

Novo Tech Sp. z o.o. zainwestuje 2,6 mln euro w produkcję części dociężarówek. Do końca 2007 r. indyjski inwestor zatrudni 30 osób.

 

Faymonville rekrutuje do nowej fabryki

Faymonville producent pojazdów do transportu specjalistycznego i ciężkiegochce zatrudnić około 60 osób do pracy w swoim nowym zakładzie na terenieGoleniowskiego Parku Przemysłowego.

 

LUBO - nowa generacja pojazdów z Lublina

Fabryka INTRALL Polska z Lublina wyruszyła na podbój Europy i świata z nowąofertą. Co będzie orężem? "LUBO" - nowoczesny pojazd dostawczy wsegmencie 2.9 t - 4.6 t.Samochód ten został zaprezentowany klientom na targachIAA Hannover we wrześniu 2006r.

 

Gorsze czasy dla lublinów

Producenci samochodów dostawczych mają w tym roku powody do zadowolenia.Sprzedaż półciężarówek, w przeciwieństwie do aut osobowych, rośnie. Zjednym wyjątkiem - furgonetek Lublin. Po dziewięciu miesiącach zakładopuściło o 30 proc. mniej pojazdów niż w ubiegłym roku.

 

Honker musi być polski

Powiązany z rosyjskim biznesem Intrall Polska przestanie produkować terenowegohonkera używanego przez wojsko. Powód? Ministerstwo Obrony Narodowej chce,żeby auto wytwarzała firma kontrolowana przez polski kapitał.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017