Wyszukiwałeś:

Praktik

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Praktik

Spróbuj też wyszukać: jak odblokować podłokietnik praktik skoda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Skoda Praktik już wiosną

Bazująca na modelu Roomster dostawcza Skoda Praktik zadebiutuje na europejskimrynku już wiosną przyszłego roku. Od swego starszego nieco kuzyna różnisię specjalnie zaprojektowaną przestrzenią ładunkową.

 

Na celowniku: Nowa Skoda Fabia

Z początkiem przyszłego roku pierwsza generacja Skody Fabii pójdzie nazasłużoną emeryturę. Konstruktorzy czeskiej marki żmudnie przygotowująsię do wprowadzenia drugiej serii popularnego w Polsce modelu.

 

Skoda Roomster Scout w 2007

Skoda przedstawiła pierwsze informacje na temat nowej wersji nadwoziowejnajnowszego modelu Roomster. Czeski reprezentant klasy MPV od marca 2007 rokubędzie dostępny w sprzedaży również w wersji offroad o nazwie Scout.

 

Praktik: Dostawczy Roomster

Skoda wprowadziła na rynek długo zapowiadaną wersję dostawczą modeluRoomster. Kompaktowy Van o nazwie Praktik dostępny będzie w sprzedaży w cenieok. 45 tys zł.

 

Pierwsze Skody z Szanghaju w rękach klientów

Podczas gali, która odbyła się parę dni temu w Szanghaju oficjalnierozpoczęto sprzedaż modeli Skody produkowanych w Chinach. Pierwsze egzemplarzezostały już przekazane w ręce klientów.

 

Pół miliona aut z fabryki Skody

Pięćsettysięczny pojazd Skody, wyprodukowany w fabryce w Kvasinach-zakładzie koncernu Skoda Auto z siedzibą w Mlada Boleslav - jest w drodze dowłaściciela.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

"Przyjazne Auto" to program promowany przez firmę Skoda Auto dlaosób niepełnosprawnych ruchowo. Już teraz kilkanaście salonówdealerskich czeskiej marki oferuje samochody przystosowane na potrzebyosób niepełnosprawnych w oparciu o urządzenia renomowanej firmyGuidosimplex.

 

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Skoda Auto Polska właśnie wprowadziła na rynek nowy model - ŠkodęFabia Van+, bazującą na niezwykle popularnej wersji nadwoziowej Fabii Combi zhomologacją kategorii N1 i możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

 

Skoda najlepsza dla małych i średnich przedsiębiorstw

Skoda Auto Polska posiada najlepszą ofertę dla sektora małych i średnichprzedsiębiorstw – wynika z analizy redakcji Gazety Finansowej. Tygodnikuhonorował firmę nagrodą „Najlepsze Produkty dla Małych i ŚrednichPrzedsiębiorstw” w kategorii samochód osobowy.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017