Wyszukiwałeś:

Premium

. Znaleziono 255 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Premium

Spróbuj też wyszukać: renault premium premium 270 dci renault premium dxi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 255 wszystkich):

Coraz więcej opon z segmentu premium

Na przestrzeni ostatnich lat (2003-2006) ogólna liczba sprzedanych opon (do autosobowych, 4x4 i dostawczych) rosła średnio o 9,2 %, każdego roku. Corazpopularniejsze staje się ogumienie z segmentów premium i medium.

 

Wygraj Ssangyonga Actyon!

Firma Ssangyong Poland ufundowała nagrodę główną w loteriiurodzinowej Premium Club. Wspólna akcja promocyjna będzie trwała od 3do 30 listopada bieżącego roku.

 

Ford Mondeo: Czy już klasa premium?

Ford od pewnego czasu konsekwentnie odświeża, tudzież rozszerza, w tym samymstylu swoją gamę modelową. Ten styl, czy też koncepcja stylistyczna,określana mianem "kinetic design", trafił i do nowej generacji FordaMondeo. Zmiany są ogromne, ale czy pozwolą wejść reprezentacyjnemu Fordowido grona prestiżowego segmentu premium?

 

Toyoty tanieją

Toyota Motor Poland wprowadza na wszystkie swoje modele osobowe wyprodukowane w2008 roku ceny niższe średnio o 4%. Ponadto w sprzedaży pojawi sięspecjalna, korzystna wersja wyposażeniowa Premium.

 

Segment premium należy do Volvo

Pierwsze dwa miesiące bieżącego roku potwierdziły mocną pozycję Volvo napolskim rynku motoryzacyjnym. W tym czasie sprzedaż modeli szwedzkiej markiwzrosła o 13,76% w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.Również pozycja w segmencie Premium wzmocniła się. Z udziałem 24,4%Volvo pozostaje jego liderem.

 

Paliwa klasy premium

Podwyżki cen ropy pociągnęły za sobą podwyżki cen paliw. Mimo to, niebrakuje chętnych, którzy gotowi są zapłacić jeszcze więcej za paliwodobrej jakości. Paliwo premium.

 

Mały Lexus

Lexus przygotowuje się do debiutu pięciodrzwiowego kompaktu podczastegorocznych targów we Frankfurcie. Luksusowy wydział Toyoty zamierzawypuścić na rynek samochód, który będzie bezpośrednimkonkurentem dla BMW Serii 1 oraz Audi A3.

 

Nie będzie francuskich limuzyn

Francuski koncern PSA Peugeot Citroen postanowił wycofać się na jakiś czas zsegmentu premium. Drugi co do wielkości producent aut w Europie, nie wprowadzido sprzedaży następcy Citroena C6 i Peugeota 607.

 

Mercedes liderem w premium

Rekordową ilość 3.563 osobowych Mercedesów odebrali klienci do końcawrześnia 2009 r. Najchętniej kupowana jest Klasa C, którą wybrałojuż prawie 1000 chętnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także Klasy B(619 szt.), GLK (258 szt.), a także nowa Klasa E (283 szt.) i wszystkie modelecoupe. Ten wynik sprawia, że Mercedes jest liderem w segmencie premium wPolsce.

 

Październikowy sukces Volvo

540 sprzedanych egzemplarzy, 70 procent lepszy wynik niż przed rokiem, a wsumie pierwsze miejsce wśród marek segmentu premium. Październikokazał się najlepszym miesiącem dla Volvo w tym roku na polskim rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017