Wyszukiwałeś:

Prius

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Prius

Spróbuj też wyszukać: prius test eco challange prius problem z abs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Toyota Prius parkuje sama

Już wkrótce w u europejskich dilerów pojawi się odmłodzona wersjahybrydowej Toyoty Prius. Samochód będzie miał lekko zmodyfikowanąkaroserię, bardziej zwarty układ jezdny oraz zupełnie nowy systemułatwiający parkowanie.

 

Toyota: Wady w Corolli, Avensis i Prius

W wybranych modelach aut Toyota Avensis, Corolla i Prius mogą wystąpić wadyukładu kierowniczego - poinformował Prezesa UOKiK przedstawiciel producenta.Na polski rynek trafiło prawie 9000 takich aut.

 

Masz Toyotę Prius? Masz problem

Jeden z dostępnych na naszym rynku samochodów o napędzie hybrydowym, ToyotaPrius, potrafi przysporzyć swoim właścicielom nie lada problemów.Użytkownicy narzekali już na samoczynnie wyłączające się układynapędowe, zużywające się szybciej niż normalnie opony oraz nieoczekiwanerozładowania akumulatorów.

 

Toyota Prius najoszczędniejsza

Toyota Prius okazała się zwycięzcą czwartej już edycji Supertestu Ekonomiiosiągając średnie zużycie paliwa na poziomie 3,11 l/100 km i wyprzedzając wkońcowej klasyfikacji Renault Megane i Fiata Pandę.

 

Prius kolejną marką Toyoty?

Według doniesień "Automobile Magazine" Toyota zamierza stworzyć nową markęna podobieństwo Sciona czy Lexusa. Jej nazwa będzie brzmieć tak samo jaksztandarowy model japończyków o napędzie hybrydowym, Prius.

 

Prius znowu najekonomiczniejszy

Już po raz drugi w przeciągu miesiąca Toyota Prius okazała się najbardziejoszczędnym modelem, zwyciężając w tzw. "rajdzie o kropelce". Tymrazem w rajdzie zorganizowanym przez PZM Prius uzyskał średnie spalanie napoziomie 2,89 l/100 km.

 

Prius także jako kombi

Toyota zadecydowała, że nowa generacja hybrydowego modelu Prius będziedostępna także w wersji nadwoziowej kombi. Nowa seria tego auta pojawi się wsprzedaży w 2008 roku.

 

Hybrydowy Prius w Policji

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi odebrała od dilera samochodowegokluczyki do nowej Toyoty Prius. Policjanci ruchu drogowego zostali wyznaczeni dotestowania tej „hybrydy”. Być może w przyszłości flotęradiowozów będą stanowić pro-ekologiczne samochody.

 

Lexus HS 250h - luksusowy Prius

W Japonii debiutuje właśnie wzbogacona wersja Toyoty Prius. Na tamtejszymrynku będzie jednak sprzedawana pod emblematem marki-córki Lexus. ModelHS 250h ma przyciągnąć jeszcze większą rzeszę fanów aut hybrydowychna stronę koncernu Toyoty.

 

Toyota Prius w wersji plug-in

Lider w segmencie aut z napędem hybrydowym wchodzi na nowe terytorium. Nawystawie we Frankfurcie zostanie zaprezentowana koncepcyjna jeszcze Toyota Priusw wersji plug-in.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017