Wyszukiwałeś:

Projektowanie X

samochodow X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Projektowanie samochodow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Rumuńskie centrum Renault

Renault zamierza utworzyć "Renault Tecno Romania" –specjalistyczny oddział zajmujący się inżynierią samochodową imechaniczną.

 

Różnorodność nowych kontraktów

Drugi kwartał bieżącego roku zaowocował w firmie Transsystem mnogościąnowych kontaktów. Ich łączna wartość wynosi ok. 30 mln. zł. a do różnychkrajów świata rozjedzie się ok. 370 wykwalifikowanych monterów.

 

Caparo zadebiutuje w Goodwood

Najbardziej ekskluzywny samochód przeznaczony zarówno na drogi oraz torwyścigowy, Caparo T1, zadebiutuje podczas festiwalu w Goodwood. Prezentacjasamochodu będzie dla producenta dobrym miejscem, aby ukazać swoje możliwościtechnologiczne.

 

Cosma nabyła V.A.B. Tychy

Cosma International, oddział koncernu Magna International nabył polską fabrykę Vyroba Automotivnych Blotnikov (VAB) w Tychach. Przejęcie pozwoli nawzrost możliwości produkcyjnych w zakresie tłoczenia części karoseriisamochodowej i podzespołów do nadwozi. Poprzez to spółka chce umocnićswoją pozycję na rozwijającym się rynku Europy Wschodniej.

 

Śladem nowego X-Traila

W najnowszej generacji Nissana X-Trail, który właśnie wchodzi na nasz rynek,można odnaleźć wiele sprzeczności. Niby jest to całkiem nowy samochód, atak naprawdę ciężko na pierwszy rzut oka zauważyć jakiekolwiek zmiany wstosunku do poprzednika. Jednak gdy zagłębimy się w szczegóły odnajdziemysporo elementów, które mają uczynić nowy model jeszcze lepszym.

 

Mercedes z Fiatem?

Jak skutecznie obniżyć koszty produkcji? Najprostszym sposobem wydaje siębyć nawiązanie partnerstwa i wspólne projektowanie i wytwarzanie całych autlub też poszczególnych komponentów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Projektowanie samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017