Wyszukiwałeś:

Projektowanie X

samochodow X

. Znaleziono 490 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Projektowanie samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 490 wszystkich):

Nowy szef designu Volvo

Z dniem 1 maja Peter Horbury przejmie obowiązki szefa działu projektowaniaproduktów w Volvo Cars. Nowy szef designu posiada wieloletniedoświadczenie w projektowaniu samochodów prestiżowych i luksusowych.

 

Projektowanie z Mazdą

Polski oddział Mazdy przygotowała niespodziankę dla miłośnikówdesignu i motoryzacji. 18 czerwca, podczas Gdynia Design Days, w Parku NaukowoTechnologicznym odbędą się całodniowe warsztaty z projektowania samochodu,które poprowadzi Janusz Kaniewski – wybitny polski car designer.

 

Rośnie popyt na tanie samochody użytkowe

Rosnąca popularność ekonomicznych lekkich, średnich i ciężkichpojazdów użytkowych w krajach rozwijających się oraz wciążutrzymujące się nastroje recesyjne w krajach rozwiniętych, sprzyjająznaczącym zmianom w zakresie zapotrzebowania na tego rodzaju samochody nacałym świecie. W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać sięsystematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne weksploatacji samochody dostawcze.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Volvo FH ? wyzwanie dla projektantów

Projekt samochodu ciężarowego to coś znacznie więcej, niż kolor, kształt iatrakcyjne linie. Za nowym, bezpieczniejszym, większym i bardziej ergonomicznymVolvo FH kryje się poważne wyzwanie projektowe, jakiemu należało sprostać.– Jednym z naszych najważniejszych zadań było znalezienie rozwiązań,w których forma i funkcja idą ze sobą w parze – mówiRikard Orell, dyrektor ds. wzornictwa w Volvo Trucks.

 

Ciężarówka Volvo wyróżniona za design

Nowa seria Volvo FH zadziwiła zespół ekspertów od projektowaniai, pokonując tysiące produktów z całego świata, zdobyła nagrodę RedDot Product Design – uznawany na całym świecie dowód wybitnegoosiągnięcia w projektowaniu i jeden z najbardziej pożądanychmiędzynarodowych znaków jakości w dziedzinie wzornictwa.

 

Ford: "Bez ciężkiej pracy ciężko jest się pokazać" [wywiad]

Pewnie, gdy jako dziecko brał kredki do ręki i rysował bazgroły na kartcenie przypuszczał gdzie będzie pracował, gdy dorośnie. O projektowaniusamochodów rozmawiamy z Bogusławem Paruchem, projektantem w Ford MotorCompany. Zapraszawy do lektury.

 

Unia chce bezpiecznych i ekologicznych ciężarówek

Co jakiś czas słyszymy pomysły wychodzące z Brukseli, których celemjest ograniczanie emisji zanieczyszczeń przez samochody osobowe, a takżezwiększenie bezpieczeństwa na drogach Starego Kontynentu. Unijni urzędnicyzagięli jednak parol na całą branżę motoryzacyjną, a ekologiczne ibezpieczne mają być także te największe pojazdy ciężarowe.

 

Z BMW do Mazdy

Po 13 latach pracy dla BMW do zespołu projektowego Mazdy powrócił KevinRice, który zostanie nowym dyrektorem kreatywnym japońskiej marki. Spodjego ręki wyszły m.in. projekty Mazdy RX-8 oraz nowych generacji serii 3 oraz4.

 

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Wyjdź z domu i zrób kilka kroków a na pewno natrafisz naktóreś z jego dzieł. Giorgetto Giugiaro to zapewne najsłynniejszyprojektant samochodów świata, ale po kilku dekadach pracy opuściłwłaśnie studio Italdesign Giugiaro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Projektowanie samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017