Wyszukiwałeś:

Puchar X

Kia X

Picanto X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Puchar Kia Picanto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

VI runda Kia Picanto Cup

W najbliższy weekend na torze w Kielcach odbędzie się przedostatnia już, VIrunda pierwszego sezonu mistrzostw Polski KIA Picanto Cup. Wyścigi zapowiadająsię nadzwyczaj ciekawie, bowiem wszyscy startujący w markowym pucharze Picantomają do zrealizowania ambitne cele sportowe.

 

Puchar Kia Picanto - podsumowanie sezonu

Dwa tygodnie temu ostatni wyścig zakończył pierwszy sezon Kia Picanto Cup.Umilkły silniki, stopniowo opadają emocje, zaczyna się czas ocen, analiz,podsumowań i przygotowań do kolejnej batalii.

 

Dwa puchary KIA w 2008

Duże zainteresowanie wśród zawodników, mediów oraz conajważniejsze publiczności sprawiło, że koreańska marka KIA w 2008 rokuzorganizuje dwa markowe czempionaty w wyścigach płaskich. Obok Pucharu KIAPicanto pojawi się zupełnie nowy serial, Puchar KIA cee’d. Odbywającysię w ubiegłą sobotę 45. Rajd Barbórki Warszawskiej był dlaproducenta możliwością zaprezentowania obu wyścigowych modeli,którymi zawodnicy będą ścigać się w sezonie 2008.

 

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda odbędzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

KIA Lotos Cup: Liderzy pokonani

Druga runda zmagań w wyścigach markowych z cyklu KIA LOTOS Cup odbywała sięw upale, na rozpalonym słońcem poznańskim torze. Zarówno kierowcyrywalizujący w niewielkich Picanto, jak i jeżdżący w szybkich cee`dach mieliokazję na własnej skórze poczuć się niczym hutnicy tuż obok pieca dowytopu surówki. Jednak nie rozgrzane wnętrza samochodów były dlazawodników KIA LOTOS Cup największym wyzwaniem.

 

Kia LOTOS Cup 2009 - zapowiedź

Już za niespełna 3 tygodnie na torze Hungaroring odbędzie się pierwszategoroczna runda wyścigów markowych Kia LOTOS Cup. Kierowcy wsamochodach Kia Picanto i Kia cee`d rozpoczną rywalizację o tytułymistrzowskie i zwycięstwa w pucharach Picanto LOTOS Cup i cee`d LOTOS Cup.

 

KIA szuka wyścigowych talentów

Za kilka dni ruszy ogólnopolski konkurs, mający na celu wyszukaniemłodych talentów kierownicy. Kia Lotos Race 2011 da szansę tysiącompasjonatów sportów motorowych na znalezienie swojej drogi dokariery za kierownicą wyścigowego samochodu. Pod okiemprofesjonalistów, z Tomaszem Kucharem na czele, firma Kia Motors Polskawyszkoli najlepszych, a następnie wybierze zwycięzcę, który otrzymakluczyki do Kia Picanto przygotowanego do startów w markowym Pucharze Kiaw roku 2012.

 

Następny etap KIA LOTOS RACE

Rozpoczął się kolejny etap KIA LOTOS RACE. Eliminacje zakończą się 10czerwca 2011 a laureaci będą rywalizować na sześciu torach rozmieszczonych wróżnych regionach Polski. Pod okiem profesjonalistów, z TomaszemKucharem na czele, firma Kia Motors Polska wyszkoli najlepszych, a następniewybierze zwycięzcę, który otrzyma kluczyki do Kia Picantoprzygotowanego do startów w markowym Pucharze Kia w roku 2012.

 

Kia Picanto Race

Koreański producent do Frankfurtu przywiezie wyścigową wersję Picanto o nazwie Race. Samochód został specjalnie przygotowany na potrzeby markowego pucharu organizowanego przez Kia Motors Polska.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Puchar Kia Picanto".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017