Wyszukiwałeś:

Puls

. Znaleziono 91 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Puls

Spróbuj też wyszukać: zamkowy duszek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Honda zszokowana popytem

W sierpniu na łamach mojeauto.pl informowaliśmy o pierwszych opóźnieniach wdostawach pięciodrzwiowego modelu Honda Civic na polski i europejski rynek. Jakpodaje "Puls Binzesu" duży popyt na samochody japońskiej marki spowodował,że Honda nie radzi sobie z regularną dostawą także pozostałych modeli.

 

Klienci nie płacą, przewoźnicy walczą

Firmy transportowe notują coraz gorsze wynika, których częstąprzyczyną są duże opóźnienie w płatnościach. Walczą z plagąnierzetelnych płatników wszystkimi sposobami: weryfikująpartnerów, błyskawicznie reagują na opóźnienia nawet przejmujątowar czytamy w Pulsie Biznesu.

 

Pol-Mot wprowadzi Chiny na salony

Temat wprowadzenia na polski rynek chińskich samochodów przez dłuższyczas pozostał zamrożony. Tymczasem jak informuje Puls Biznesu (PB) firmaPol-Mot zamierza intensywnie rozpropagować sprzedaż aut producenta Roewe,który wykupił udziały brytyjskiej marki Rover.

 

Auto elektryczne made in Poland

4-5-osobowy samochód miejski z możliwością zmiany na wersjędwuosobową z przestrzenią bagażową - tak ma wyglądać elektrycznysamochód przyszłości, który będzie pochodził z Polski, donosiponiedziałkowe wydanie Pulsu Biznesu. Debiut auta już pod koniec przyszłegoroku.

 

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polscekolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesuchodzi o Maserati.

 

Unia stawia na ekoauta, a Polska w ogonie

Energooszczędne auta na polskich drogach. Taką wizję przyszłości szykujenam Unia, która promuje pojazdy przyjazne środowisku - donosi PulsBiznesu.

 

Rolls-Royce w Polsce

Ferrari, Maserati, Maybach, Bentley, Aston Martin, a teraz także Rolls-Royce.Jak dowiedział się Puls Biznesu (PB), istnieje spora szansa na otwarcie salonusamochodowego brytyjskiej marki w Polsce.

 

PB: Fiat będzie się trzymał Polski

Nie zwalniamy, nikogo nie szantażujemy, inwestujemy — mówi nałamach Pulsu Biznesu Enrico Pavoni, szef grupy Fiata w Polsce. Włosi sązdziwieni negatywną aurą, jaka powstała wokół ich działań.

 

Renault Puls - samochód dla Indii

Renault zaprezentowało nowy model samochodu miejskiego o nazwie Puls. Autopowstało w Centrum Designu Renault w Bombaju i przeznaczone jest na rynekindyjski. Do sprzedaży trafi na początku 2012 roku.

 

Fabryka Volkswagena w Polsce?

Polska walczy z Turcją o zakład produkujący samochody do 3,5 tony. Volkswagenbrał w Polsce pod uwagę kilka lokalizacji - informuje Puls Biznesu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017