Wyszukiwałeś:

Puls

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Puls

Spróbuj też wyszukać: zamkowy duszek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Światowe standardy bezpieczeństwa z dolnośląskiego Autoliv

Dolnośląski Autoliv Poland to producent nowoczesnych rozwiązań z dziedzinysystemów bezpieczeństwa takich jak: poduszki powietrzne i pasybezpieczeństwa. Produkty dostarczane do niemal wszystkich marek pojazdówsamochodowych spełniają światowe standardy bezpieczeństwa.

 

Inter Groclin najlepszy w regionie

Spółka Inter Groclin Auto z Grodziska Wielkopolskiego zajęła pierwszemiejsce wśród wielkopolskich firm w rankingu Filary Polskiej Gospodarkiprzygotowanym przez "Puls Biznesu" i międzynarodową wywiadownięgospodarczą Coface Intercredit Poland.

 

Inwestycje Parkera na Dolnym Śląsku

Parker Hannifin Corporation posiada swoje zakłady produkcyjne w Siechnicachkoło Wrocławia oraz w Świebodzicach. Firma jest światowym producentemczęści oraz napędów, sterowań i układów hydraulicznych wykorzystywanych wtransporcie, przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym i lotniczym orazkosmonautyce.

 

Honda zszokowana popytem

W sierpniu na łamach mojeauto.pl informowaliśmy o pierwszych opóźnieniach wdostawach pięciodrzwiowego modelu Honda Civic na polski i europejski rynek. Jakpodaje "Puls Binzesu" duży popyt na samochody japońskiej marki spowodował,że Honda nie radzi sobie z regularną dostawą także pozostałych modeli.

 

Adler Polska - niepokonany orzeł z Bielska

Adler Polska z Bielska-Białej zdobył w tym roku po raz drugi z rzędu tytułGazeli Biznesu czyli najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmywojewództwa śląskiego. Firma od 11 lat zajmuje się produkcją i dystrybucjąkomponentów motoryzacyjnych.

 

Ford inwestuje w produkcje samochodów w Polsce

Po latach posuchy mamy inwestycję w produkcję samochodów osobowych. I to niebyle jaką: amerykańskiego Forda. Firma wyda 820 mln zł i stworzy tysiącmiejsc pracy. Rząd wesprze projekt. Umowa jest możliwa jeszcze w tymmiesiącu.

 

Fabryka Boscha i Denso we Wrocławiu

Rząd wesprze inwestycję Boscha i Denso, które chcą zbudować fabrykęfiltrów do silników Diesla. Japońsko-niemieckie joint venture dostanie pomocna budowę we Wrocławiu fabryki wartej 60 mln EUR – informuje PulsBiznesu.

 

Resort Skarbu przyłączy się do protestu FSO

Resort Skarbu przyłączy się do protestu fabryki FSO na Żeraniu przeciwograniczeniu przez Brukselę produkcji aut.

 

Ferrari nie myśli jednak o Polsce

W najbliższym czasie w Polsce nie powstanie żaden autoryzowany salonlukratywnej marki Ferrari. Włosi w specjalnym komunikacie zdementowalizeszłotygodniowe doniesienia polskiej prasy, w których informowano ootworzeniu punktu dealerskiego w Warszawie już w przyszłym roku.

 

Przegrywamy walkę o fabrykę Mercedesa

Fabryka, w której produkowane mają być nowe modele mercedesów AKlasse i B Klasse powstanie raczej w rumuńskim Jucu, informuje Puls Biznesu,powołując się na doniesienia gazety Automotive News.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017