Wyszukiwałeś:

Punto X

Evo X

Abarth X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Punto Evo Abarth

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

RSMP: Przełamania i sensacje

Lepszego początku rajdowego sezonu nie można było sobie wyobrazić. RajdMagurski obfitował w wiele sensacji i przełomów. Godną odnotowaniajest z pewnością wygrana wielokrotnego Mistrza Polski Leszka Kuzaja. Pierwszana polskich odcinkach specjalnych od blisko 1,5 roku.

 

RSMP: Jazda zaczyna się na poważnie

O ile otwierający tegoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski napoczątku lutego  Rajd Magurski przyniósł wiele niespodzianek iemocji o tyle trwający od wczorajszego wieczora Rajd Krakowski powinien byćprawdziwą ucztą dla fanów tego sportu. Głównie dlatego, żedopiero w tej rundzie zawodnicy wyciągną z garażów swoje najmocniejszeczterokołowe „bronie”.

 

RSMP: Marsylianka w Świdnicy

Wystarczyły zaledwie dwie eliminacje by rajdowy Mistrz Polski z eksportu, BryanBouffier objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu.Platinum 36. Rajd Elmot-Remy, trzecia runda w kalendarzu RSMP, obdarzyłkibiców nie tylko uroczą wiosenną aurą u podnóżaSudetów ale także zaciętą rywalizacją.

 

RSMP: Kuzaj w Peugeot 207 S2000

Leszek Kuzaj otwiera listę zgłoszeń do szóstej rundy RajdowychMistrzostw Polski, Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Niespodzianką jest startpopularnego "Kuziego" w aucie klasy S2000 i to, że nie jest jeszczejasne kto będzie jego pilotem.

 

Rajd Rzeszowski: Jak prolog to Kuchar

Tomasz Kuchar choć jak sam twierdzi dopiero poznaje swoją nowąrajdówkę nie miał sobie równych ponownie w tym sezonie naprologu przed otwierającymi dzisiaj odcinkami Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego.Wrocławianin w Peugot 207 S2000 wyprzedził kolejno Pawła Dytko i AndrzejaMancina (obaj Mitsubishi Lancer Evo IX).

 

Rajd Rzeszowski: Życiówka Grzyba

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem (Fiat Punto Abarth S2000) po razpierwszy w karierze wygrali rajd w klasyfikacji generalnej RSMP dowożączwycięstwo w 17. Rajdzie Rzeszowskim.  Załoga utrzymała prowadzenie zpierwszego etapu rajdu i drugiego dnia kontrolowała przebieg rywalizacji.

 

Rajd Rzeszowski: Walka o dwa tytuły

Do udziału w Karpackie 18. Rajdzie Rzeszowskim zgłosiło się aż 68załóg. Zawody stanowią bowiem nie tylko rundę RSMP, ale także 5. i 6.rundę Mistrzostw Słowacji. Obsada jest więc bardzo silna, a rywalizacjazapowiada się bardzo interesująco!

 

RME: Sołowow ponownie Wice-Mistrzem Europy

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) po raz drugi z rzęduzostali rajdowymi Wicemistrzami Europy. Polacy wywalczyli tytuł w czasie RallyDu Valais w Szwajcarii - ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Punto Evo Abarth".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017