Wyszukiwałeś:

Q1

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q1

Spróbuj też wyszukać: audi q3

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Fabryka Boscha w Mirkowie: auta po części z polskich części

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Polskę omijają wielkie inwestycjemotoryzacyjne. Na przekór jednak powszechnym opiniom będziemy chcieli pokazaćże jednak nie jest aż tak źle.

 

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

Tenneco otwiera drugie centrum R&D

Koncern Tenneco Automotive oficjalnie otworzy w Rybniku centrumbadawczo-rozwojowe układów wydechowych. Oficjalnego otwarcia dokona Hari Nair,Wiceprezes Tenneco Inc. oraz Dyrektor Zarządzający na teren Europy, Płd.Ameryki i Indii.

 

Supermarka z Poznania

W pierwszym w Polsce badaniu reputacji marek - Premium Brand 2006, organizowanymprzez SMG/KRC oraz magazyn Forbes, lider w produkcji akumulatorów na polskimrynku Centra SA zdobył tytuł Marki Wysokiej Reputacji. Poznańska Centrazdobyła nagrodę w kategorii "motoryzacja".

 

Pilkington nagrodzony przez Forda

Pilkington Automotive Poland z Sandomierza otrzymał prestiżową nagrodęjakości Q1 przyznaną przez koncern Forda tylko najlepszym swoim dostawcom.

 

Pierwsze zdjęcia Audi A1

Kilka zagranicznych portali z branży motoryzacyjnej zdobyło pierwsze szkicenajnowszego samochodu marki Audi. Chodzi tutaj o model A1, który ma byćbezpośrednią konkurencją dla MINI oraz innych aut z segmentu supermini. Narynku pojawi się on dopiero za dwa lata.

 

F1: Nowa forma kwalifikacji

FIA opublikowała wczoraj (19.08) nowy regulamin Formuły 1, któryobowiązywać będzie od sezonu 2010. Główna zmiana to nowa formarozgrywania sobotnich kwalifikacji.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017