Wyszukiwałeś:

Q4

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q4

Spróbuj też wyszukać: lanos q3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Alfa 4x4

Modelem Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4 włoska firma powróci do aut z napędem nacztery koła. Premiera nowej Alfy będzie miała miejsce na salonie samochodowymw Genewie.

 

Alfa Romeo Brera w Genewie

Już trzeciego marca rozpoczyna się 75-ty Międzynarodowy Salon Samochody wGenewie. Na tę okazję należąca do Fiata Alfa Romeo zaprezentuje produkcyjnąwersję swojego najnowszego coupe - następcy GTV i Spider.

 

Alfa Romeo 159 już w Polsce

Kilka dni temu na polskim rynku zadebiutowała nowa Alfa Romeo 159. Wzałożeniach koncernu Fiata posiadającego prawa własności tej włoskiejmarki, 159-tka ma zastąpić popularny w Polsce model 156. Czy podoła temuzadaniu?

 

Więcej niż piękna

Alfa Romeo Brera już od momentu pierwszej prezentacji budziła niekłamaneemocje. Teraz Brera wchodzi na rynek, a raczej wjeżdża na drogi.

 

Alfa Romeo 159 Sportwagon

Na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie, oprócz pokazanej po razpierwszy Alfy Spider, odbędzie się światowa premiera modelu Alfa Romeo 159Sportwagon.

 

Alfa Romeo Brera od 139 000 PLN

Znane są już ceny długooczekiwanej na polskim rynku Alfy Romeo Brera.Ultra-sportowy model dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia, a cena zabazową wersję wynosić będzie 139 000 PLN.

 

Alfa Romeo Spider kabrioletem roku 2006

Debiutujący właśnie na targach w Genewie, Alfa Spider zebrał już pierwsząnagrodę. Jury decydujące o tytule składało się z 23 dziennikarzy, którzypochodzili z dwunastu krajów. I to właśnie oni okrzyknęli kabrioletem 2006roku ten model.

 

Alfa 159 Sportwagon w Polsce!

Zaprezentowana kilka tygodni temu na 76. Międzynarodowych TargachMotoryzacyjnych w Genewie, Alfa Romeo 159 Sportwagon jest już dostępna od 23marca w Polsce.

 

Alfa Romeo Brera: Tylko dla młodych

O samochodach marki Alfa Romeo można usłyszeć bardzo wiele skrajnych opinii.Jedni twierdzą, że są zbyt drogie, inni mówią o 'legendarnej'awaryjności, a następni powtarzają, że nie da się nimi jeździć popolskich drogach. My mieliśmy niedawno okazję sprawdzić w praktyce, jaksprawuje się jeden z samochodów, obok którego nie możnaprzejść obojętnie, czyli Alfa Romeo Brera.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017