Wyszukiwałeś:

Q7

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Q7

Spróbuj też wyszukać: q7 wymiary audi q7 wymiary i masy q7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

10 tys. zamówień na Q7

Przedstawiciele marki Audi poinformowali, iż złożonych zostało już ok. 10tys. zamówień w Europie na pierwszego SUV-a tej marki - Audi Q7.

 

Audi zwiększy produkcję Q7

Do lata br. Audi chce zwiększyć produkcję swojego pionierskiego modelu SUV Q7aż o 50 procent. Oznacza to, że z montażowni w Bratysławie dziennie z taśmprodukcyjnych będzie zjeżdżać 300 nowych egzemplarzy auta.

 

500-konny Q7

Gigantyczny SUV jakim jest Audi Q7 będzie teraz oferowany także z potężnymsilnikiem V12 TDI o mocy 500 koni mechanicznych. Premiera tej wersji silnikowejodbędzie się już wkrótce na targach w Paryżu.

 

Audi zmniejsza dostawy Q7

Niemiecki producent luksusowego wozu sportowo-rekreacyjnego, Audi Q7, zawiódłsię ostatnimi czasy na amerykańskim rynku. Stało się tak z powodu mniejszegozainteresowania samochodem niż początkowo zakładano. Dodatkowym gwoździem dotrumny dla Audi jest niski kurs dolara.

 

Audi Q7 bezpieczniejsze w USA

Amerykański instytut bezpieczeństwa drogowego NHTSA przeprowadził testyzderzeniowe Audi Q7. Zdobywając najwyższą ocenę 5 gwiazdek, SUV niemieckiegoproducenta uzyskał jeden z najlepszych wyników w swojej klasie.

 

Audi Q7 także jako hybryda

Hybrydowy SUV. Tak wyobraża sobie Audi początek 2008 roku. Kombinacja silnikabenzynowego i napędu elektrycznego ma zagościć w modelu Q7. Jak zapowiadaniemiecki producent, średnie spalanie tej wersji ma wynieść poniżejdziesięciu litrów na sto kilometrów.

 

Q7 z mocniejszym V6

Znana z garażu Audi trzylitrowa jednostka wysokoprężna V6 TDI pojawiła siętakże w SUV-ie Q7. Rekreacyjna terenówka z Ingolstadt może więc terazpochwalić się mocą 240 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym550 Nm. Cena wyjściowa za tą wersję Q7 to 51 200 euro.

 

Audi Q7 V12 TDI

Najmocniejszy silnik wysokoprężny na świecie dla samochodów osobowychpojawi się w drugiej połowie roku w modelu Audi Q7. Póki codwunastocylindrowy olbrzym TDI będzie do obejrzenia podczas salonusamochodowego w Genewie pod maską koncepcyjnego modelu Q7 w luksusowej wersjiCoastline.

 

Audi Q7 po kuracji

Trzy lata obecności na rynku to dobry moment na pierwszy zabieg odmładzający.Poddało mu się właśnie Audi Q7, w którym jednak zmiany stylistyczneoraz modyfikacje jednostek napędowych są mniej niż drobne.

 

Duże "Q" po zmianach + [VIDEO]

Trzy lata bez zmian od momentu wprowadzenia do sprzedaży, to dość długo jakna życie jednego modelu. Z takiego samego założenia wyszło Audi,które poddało kuracji odmładzającej swój największysamochód. Model Q7.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017