Wyszukiwałeś:

Qashqai X

2 X

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Qashqai 2

Spróbuj też wyszukać: qashqai 2 wymiary qashqai 2013

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Nissan Qashqai na polskich drogach! - ceny i pierwsze zdjęcia

W dniu dzisiejszym w Warszawie odbywa się polska premiera nowego NissanaQashqai. Na miejscu jest nasz reporter, dzięki któremu u nas możecie Państwojako pierwsi zobaczyć ten japoński model na polskich drogach.

 

Nissan Qashqai z dwulitrowym dieslem

W fabryce Nissana w Sunderland rusza właśnie produkcja modelu Qashqaiwyposażonego w silnik 2,0 dCi. Auta z tą jednostką, skonstruowaną w ramachsojuszu Nissan-Renault, mają stanowić ponad 25% sprzedaży najnowszegokompaktowego crossovera japońskiej marki.

 

Nissan Qashqai najbezpieczniejszy

Nissan Qashqai to obecnie najlepszy samochód pod względem ochrony dorosłychpasażerów jak i dzieci. Tak przynajmniej wynika z najnowszych testówEuroNCAP, w których crossover Nissana zdobył najwyższą liczbę punktów wponad dziesięcioletniej już historii tej organizacji.

 

Nagroda i większa produkcja Qashqaia

Ogromne zainteresowanie modelem Nissan Qashqai zmusiło władze japońskiejfirmy do zainwestowania kolejnych milionów funtów w celu zwiększeniaprodukcji. Pierwszą nagrodę otrzymał też Qashqai z silnikiem wysokoprężnym2.0 dCi.

 

Xiaoke czyli Qashqai

Spora popularność modelu Qashqai w Europie sprawia, że Nissan wprowadza tegocrossovera także i na inne rynki. Najnowszym będą Chiny, gdzie model tenbędzie sprzedawany pod nazwą Xiaoke.

 

Qashqai+2

Jesienią na europejskim rynku pojawi się nowa wersja nadwoziowa niezwyklepopularnego na Starym Kontynencie Nissana Qashqai. Qashqai+2 będzie dłuższy,wyższy i, co chyba najważniejsze, będzie w stanie przewieźć poza kierowcąsześciu pasażerów.

 

Nissan Qashqai produkowany 24 godziny na dobę

Nissan uruchomił nocną zmianę w należących do firmy zakładach wSunderland, rozpoczynając tym samym produkcję w trybie 24-godzinnym.Wprowadzenie trzeciej zmiany było podyktowane chęcią zaspokojenia popytu nacrossovera Qashqai.

 

Qashqai+2 już w produkcji

W zakładach w Sunderland w Wlk. Brytanii uruchomiono już produkcję nowego,siedmiomiejscowego rodzinnego crossovera. Pierwsze egzemplarze modelu Qashqai+2zostaną dostarczone w październiku.

 

Nissan Qashqai w specjalnej wersji I-Way

Nissan Qashqai, lider segmentu crossoverów, a także najlepiejsprzedający się obecnie Nissan na europejskim rynku, będzie teraz oferowany wlimitowanej wersji I-Way, która wyróżniać się będzie przedewszystkim nowym systemem nawigacji.

 

5.923 Nissany do serwisu

Oficjalny importer samochodów Nissan w Polsce powiadomił Urząd OchronyKonkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Nissan Qashqai,Qashqai + 2 (J10) i X-Trail (T31), mogą stwarzać zagrożenie dlabezpieczeństwa użytkowników.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Qashqai 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017