Wyszukiwałeś:

Qashqai

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Qashqai

Spróbuj też wyszukać: Qashqai wymiary qashqai+2 nissan qashqai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Qashqai na taśmie

Produkcja najnowszego modelu Nissana o bardzo egzotycznej nazwie Qashqairuszyła właśnie na jednej z linii produkcyjnych fabryki umiejscowionej wbrytyjskim Sunderland. Japoński producent zamierza montować tam około 130tysięcy egzemplarzy tego auta rocznie.

 

Nissan Qashqai na polskich drogach! - ceny i pierwsze zdjęcia

W dniu dzisiejszym w Warszawie odbywa się polska premiera nowego NissanaQashqai. Na miejscu jest nasz reporter, dzięki któremu u nas możecie Państwojako pierwsi zobaczyć ten japoński model na polskich drogach.

 

Nissan Qashqai z dwulitrowym dieslem

W fabryce Nissana w Sunderland rusza właśnie produkcja modelu Qashqaiwyposażonego w silnik 2,0 dCi. Auta z tą jednostką, skonstruowaną w ramachsojuszu Nissan-Renault, mają stanowić ponad 25% sprzedaży najnowszegokompaktowego crossovera japońskiej marki.

 

Nissan Qashqai najbezpieczniejszy

Nissan Qashqai to obecnie najlepszy samochód pod względem ochrony dorosłychpasażerów jak i dzieci. Tak przynajmniej wynika z najnowszych testówEuroNCAP, w których crossover Nissana zdobył najwyższą liczbę punktów wponad dziesięcioletniej już historii tej organizacji.

 

Nissan Qashqai: Uciekinier czy pionier?

Tworzenie modeli w całkowicie nowych segmentach rynkowych było i jest dośćryzykowne. Czy krok ten się powiedzie, czy też okaże się fiaskiem wprzypadku Nissana Qashqai - przekonamy się niebawem. Pierwsze wrażenia sąjednak więcej niż obiecujące.

 

Xiaoke czyli Qashqai

Spora popularność modelu Qashqai w Europie sprawia, że Nissan wprowadza tegocrossovera także i na inne rynki. Najnowszym będą Chiny, gdzie model tenbędzie sprzedawany pod nazwą Xiaoke.

 

Qashqai+2

Jesienią na europejskim rynku pojawi się nowa wersja nadwoziowa niezwyklepopularnego na Starym Kontynencie Nissana Qashqai. Qashqai+2 będzie dłuższy,wyższy i, co chyba najważniejsze, będzie w stanie przewieźć poza kierowcąsześciu pasażerów.

 

Nissan Qashqai produkowany 24 godziny na dobę

Nissan uruchomił nocną zmianę w należących do firmy zakładach wSunderland, rozpoczynając tym samym produkcję w trybie 24-godzinnym.Wprowadzenie trzeciej zmiany było podyktowane chęcią zaspokojenia popytu nacrossovera Qashqai.

 

Qashqai+2 już w produkcji

W zakładach w Sunderland w Wlk. Brytanii uruchomiono już produkcję nowego,siedmiomiejscowego rodzinnego crossovera. Pierwsze egzemplarze modelu Qashqai+2zostaną dostarczone w październiku.

 

Nissan Qashqai w specjalnej wersji I-Way

Nissan Qashqai, lider segmentu crossoverów, a także najlepiejsprzedający się obecnie Nissan na europejskim rynku, będzie teraz oferowany wlimitowanej wersji I-Way, która wyróżniać się będzie przedewszystkim nowym systemem nawigacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017