Wyszukiwałeś:

R X

400 X

. Znaleziono 258 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R 400

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 258 wszystkich):

Lexus IS 460 R namierzony

Reporterom niemieckiego magazynu Auto Motor und Sport udało się zrobićr>zdjęcia szpiegowskie nowego Lexusa IS 460 R. Samochód pojawi się w sprzedażyr>pod koniec 2007 roku i konkurować ma między innymi ze sportowymi modelami Audir>RS4, BMW M3 i Mercedesem C55 AMG.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięr>również w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjer>swoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłor>przyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąr>smakową.

 

S jak Sport, R jak Racing

Honda przygotowała nie lada gratkę dla fanatyków dynamicznej jazdy. Na naszr>rynek wchodzą właśnie dwie nowe odsłony modelu Civic nastawione nar>wydajność. Jedna z nich należy do znanej od dawna serii Type-R, natomiastr>druga to bardziej cywilna wersja o nazwie Type-S.

 

Odmłodzona seria Setra TopClass 400

Podwyższony poziom systemów aktywnego i biernego bezpieczeństwa,r>więcej mocy pod maską i poprawiona stylistyka. O to czym wyróżnia sięr>odmłodzona seria autobusów Setra TopClass 400.

 

Pierwsze egzemplarze GT-R w rękach klientów

Wczoraj podczas nieoficjalnej imprezy w jednym z salonów Nissana wr>Stanach Zjednoczonych wręczono kluczyki do pierwszych egzemplarzy Nissana GT-R.r>Pierwszym szczęśliwcem był Daryl Alison, któremu kluczyki wręczyłr>kierowca wyścigowy Nissana Steve Millen.

 

Tytuł „Bus of the Year 2009” dla autobusu Setra S 415 NF

Setra Omnibusse, firma należąca do Daimler AG, po raz drugi otrzymałar>renomowane, międzynarodowe wyróżnienie „Bus of the Yearr>2009” dla swojego autobusu niskopodłogowego (pierwszy raz w 1996 roku).r>Podczas testu „Bus Euro Test 2008” w Berlinie autobus S 415 NF zr>serii MultiClass 400 znacznie wyprzedził swoich konkurentów.

 

Scania uzbroi fińską armię

W przeciągu najbliższych dwóch lat Scania dostarczy fińskim siłomr>zbrojnym 91 samochodów ciężarowych. Umowa obejmuje równieżr>pięcioletni kontrakt serwisowy oraz wstępne porozumienie, dotyczące dostawyr>kolejnych 197 pojazdów w ciągu następnych czterech lat.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymr>roku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wr>różnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ir>kurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysur>finansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonr>zwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern Daimlerr>AG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wr>każdym z segmentów.

 

MAN: 400 autobusów dla Abu Dhabi

Departament transportu z Abu Dhabi zamówił potężną partięr>miejskich i międzymiastowych autobusów MAN. Zlecenie, sięgające setekr>milionów euro obejmuje łącznie 400 niskopodłogowych autobusów. r>

 

Klasa R po liftingu przyłapana

Najnowsze zdjęcia szpiegowskie ukazują Mercedesa Klasy R z delikatnymr>kamuflażem, co świadczy o tym, że odświeżona wersja jest już prawie gotowar>do debiutu rynkowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "R 400".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017