Wyszukiwałeś:

R X

75 X

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R 75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 249 wszystkich):

Rover 75: Arystokrata szos

Dostojny, wyważony, powściągliwy... Prawdziwy dżentelmen. Choć stać go nar>wiele, nie pokazuje swojej siły zbyt agresywnie. Ma nieskazitelne maniery i,r>jak na arystokratę przystało, dba o komfort swoich gości.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychr>tegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,r>będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,r>podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychr>prototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachr>otwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExpor>są otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Pierwsze unijne pieniądze na drogach Małopolski

Projekt remontu drogi nr 4 na odcinku Kraków - Targowisko jest pierwszymr>kontraktem na drogach małopolski współfinansowanym przez Unię Europejską.r>Wartość robót budowlano - montażowych to ponad 17,79 mln euro, z czego 75%r>zostanie dofinansowane z europejskiego funduszu ISPA.

 

207 za 40.800

40.800 zł kosztować będzie najtańsza wersja modelu Peugeot 207, któryr>właśnie wchodzi do sprzedaży na naszym rynku. Za tę cenę dostaniemyr>trzydrzwiową wersję napędzaną 75-konnym silnikiem benzynowym.

 

2 miliony silników z Bielska

9 maja br. w zakładzie FIAT-GM Powertrain Polska został wyprodukowanyr>dwumilionowy silnik diesla 1.3 Small Diesel Engine 75 KM. Od uruchomieniar>produkcji tego nowoczesnego, silnika, który rozpoczął nowy rozdział wr>fascynującej historii rozwoju technologii silników wysokoprężnych minęłyr>już ponad cztery lata.

 

75 lat Fuso

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) oficjalnie ogłosiła 75-tąr>rocznicę powstania marki Fuso. Dokładnie trzy ćwierćwiecza temu, w 1932r>roku, w fabryce Shipyard and Machine Works w Kobe powstał pierwszy autobus B46,r>któremu producent - Mitsubishi Heavy Industries - nadał nazwę Fuso.

 

Modernizacja DK 75

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie od 12r>listopada bieżącego roku będzie prowadzić konsultacje społeczne w sprawier>modernizacji 11 km odcinka drogi krajowej nr 75 z Krakowa do Targowiska.

 

Remont zamiast nowej drogi

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradr>planował budowę nowego przebiegu drogi krajowej nr 75 od miejscowościr>Krzyżówka do granicy państwa. Niestety po przeanalizowaniu wszystkichr>wariantów, bardziej opłacalny wydaje się remont istniejącej trasy.

 

75 lat Jaguara

W tym roku upływa 75 rocznica powstania nazwy Jaguar. W ciągu zaledwie trzechr>lat firma przeprowadziła rewitalizację oferty modelowej marki Jaguarr>wypuszczając na rynek trzy piękne i szybkie samochody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "R 75".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017