Wyszukiwałeś:

R X

Line X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R Line

Spróbuj też wyszukać: r line passat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Jeszcze bardziej hybrydowy

Produkowany przez GM pojazd Saturn Vue Green Line Hybrid będzie pierwszymr>samochodem zasilanym przez nowy, bardziej przystępny system hybrydowy,r>którego oszczędność wzrosła nawet do 20 procent w stosunku dor>poprzednich wersji.

 

Hybrydowe plany GM

Kilka dni temu podczas konferencji prasowej koncern General Motors ogłosiłr>plany produkcji pojazdu hybrydowego. Będzie to Saturn Vue Green Line,r>który zostanie wyposażony w zmodyfikowany układ dwusystemowy. Pozwalar>on zwiększyć oszczędność paliwa w porównaniu z obecnymi samochodamir>klasy SUV.

 

Eko-Fabia

Ochrona środowiska to u producentów samochodowych temat o corazr>większym znaczeniu. Nie chodzi tu tylko o prestiż i pozytywny odbiórr>marki przez klientów ale także o przyszłe korzyści płynące zer>stosowania bardziej przyjaznych dla natury napędów. O swoje ekologiczner>poletko zaczyna dbać również Skoda.

 

Spersonalizuj Grande Punto

Przed 30 kwietnia w internecie będzie dostępne on line “Grande Puntor>Stickers Lab”, nowa inicjatywa Fiata zrealizowana przy współpracyr>z ARC Leo Burnett. Chodzi o cyfrowe laboratorium, w którym użytkownicyr>będą mogli pracować wraz z zespołem Fiata przy tworzeniu nowychr>sposobów personalizacji jednego z najpopularniejszych modeli gamy Fiata:r>Grande Punto.

 

Volkswagen Tiguan na sportowo

12 tysięcy złotych kosztować będzie "ubranie" Volkswagena Tiguanar>w sportowe szaty. W tej cenie otrzymamy pakiet R-line obejmujący zewnętrzner>detale stylistyczne, które mają podkreślać bardziej dynamicznyr>charakter auta.

 

Można kupić już Citroena DS3

Niemal równocześnie z premierą we Frankfurcie Citroen DS3 jest jużr>dostępny w sprzedaży. Pierwsze 1.100 egzemplarzy będzie możnar>zamówić przez internet.

 

Spo'R'towe Volkswageny już w Polsce

Sportowe wersje R Golfa i Scirocco dostępne są już w ofercie polskichr>salonów Volkswagena. Ceny? Dość at'R'akcyjne.

 

Nagroda specjalna DAF N.V. dla firmy ACC Logistic

W październiku 2009 r. w siedzibie autoryzowanego dealera firmy WTC wr>Długołęce, firma ACC Logistic z Wrocławia odebrała nagrodę specjalnąr>firmy DAF Trucks za udział w ogólnoeuropejskim badaniu satysfakcjir>klienta. Czek na równowartość 2000 euro w złotówkach przekazałr>pani Wiceprezes Zarządu firmy, Paulinie Anioł, Dyrektor Zarządzający DAFr>Trucks Polska, Cornelis van der Lee.

 

Maserati dla wybranych

Maserati przygotowało specjalny model GranTurismo S MC Sport Line, któryr>został zaprezentowany na torze Yas Marina w Abu Dabi.

 

Samouszczelniające opony

ContiSportContact 3 z technologią ContiSeal to samouszczelniająca się opona,r>która ma możliwość natychmiastowego zasklepienia wszelkich przebić or>średnicy do 5 mm, eliminując tym samym ok. 85% uszkodzeń eksploatacyjnychr>opon. Ta opona będzie montowana w nowym VW Passacie CC R-Line.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "R Line".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017