Wyszukiwałeś:

R X

zero X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R zero

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Maserati przyspiesza na Pirelli

Firma Pirelli będzie dostawcą opon i oficjalnym partnerem Maserati w 2005r>roku. Nowe ogumienie z serii P Zero ma zapewnić samochodom rajdowym większer>osiągi i lepszą sterowność.

 

BMW seria 3: 320km w 320d

Późnoletnie popołudnie w warszawskim centrum jest niemal jak sennyr>koszmar kierowcy. Tysiące samochodów wokół, niemal zero ruchu,r>widoczny naocznie gorąc jeszcze przypiekającego letniego słońca ir>oparów z rur...horror automaniaka.

 

Nowe ogumienie dla Lamborghini

Jeden z najbardziej znanych producentów opon, firma Pirelli, zostałr>wyłącznym dostawcą ogumienia dla samochodów Lamborghini LP640. Wr>najnowszej odsłonie tego sportowego wozu zamontowane będą opony Pirelli Pr>Zero Cosa System.

 

Audi R-Zero: Design TT, moc Veyrona

Audi R-Zero to model studyjny trzech francuskichr>studentów/projektantów Audi. Opracowali oni samochód or>napędzie elektrycznym, który wyglądem przypomina najnowszy model TT aler>osiągami może konkurować z najszybszym cywilnym autem świata - Bugattir>Veyron.

 

F1 bez Schumacherów

Klan Schumacherów opuszcza królową motosportu. Po zakończeniur>kariery przez siedmiokrotnego MŚ Michaela Schumachera, również jegor>młdoszy brat Ralf żegna się z tym serialem i bolid F1 zamienia na kokpitr>Mercedesa wyścigowej serii DTM.

 

Certyfikat "Zero odpadów na składowiska" dla DAF

Pod koniec stycznia 2009 r. firma DAF Trucks N.V. uzyskała oficjalner>zaświadczenie wydane przez firmę Lloyd’s Register Netherlands,r>potwierdzające, że ilość odpadów oddawanych przez firmę DAF nar>składowiska została ograniczona do zera. Osiągnięcie to umacnia wiodącąr>pozycję holenderskiego producenta samochodów ciężarowych w dziedzinier>ochrony środowiska.

 

Nowe opony Pirelli

Pirelli zaprezentowało nowe opony do samochodów ciężarowych - Amarantor>FH88 i TH88. Nowe modele zostały zaprojektowane tak, aby sprostały wyzwaniomr>długich tras pokonywanych ze średnimi prędkościami. Amaranto FH88 i TH88r>zastąpią dotychczasowe opony FH55 i TH65. Opona FH88 – dedykowana jestr>na oś kierowaną charakteryzuje się żebrowanym wzorem bieżnika, a opona TH88r>z szerokim bieżnikiem przeznaczona jest na oś napędową.

 

Zero emisji w Volvo C30

Wygląda jak zwykłe Volvo C30 ale ma jedną istotną różnicę. Napęd.r>Szwedzi dumnie prezentują samochód zasilany energią elektryczną,r>który w ogóle nie emituje spalin.

 

C-Zero, czyli elektryczny Citroen

Już wkrótce oferta Citroena w gamie małych, miejskich samochodówr>powiększy się o model napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkor>nieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyr>i zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wr>tym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nar>krótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byr>przekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięr>najważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "R zero".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017