Wyszukiwałeś:

R4

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: R4

Spróbuj też wyszukać: Renault Scenic RX4 1 9 DCI 4x4 KLIMA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Duch rajdowca

Podczas imprezy Festival of Speed w Goodwood zaprezentowany został nietypowysamochód sygnowany nazwiskiem wybitnego rajdowca, Colina McRae.

 

Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

Samochodów idealnych nie ma i długo z pewnością nie będzie. Toniezaprzeczalne, podobnie jak fakt, że dwa plus dwa daje w sumie cztery.Producenci samochodów są więc zmuszeni ciągle gonić za tą'motoryzacyjną ideą fix', a efekty prac kończą się z różnymskutkiem. Jedni konstruują samochody sportowe i szybkie, drudzy funkcjonalne,jeszcze inni ekonomiczne. Są też tacy, którzy - być może zeświadomością lub też bez - budują modele aby wszem i wobec siałykontrowersję. Tak jak Chrysler PT Cruiser.

 

Audi szykuje kolejnego konkurenta dla Porsche

Aby odebrać klientów od Porsche 911, Audi wypuściło na rynek model R8. Terazprzyszła kolej na rywalizację z Porsche Boxster. Jak donosi branżowa gazeta"Automotive News Europe" (ANE), Audi planuje na 2010 rok wprowadzić nowy,sportowy i konkurencyjny samochód właśnie dla tego modelu.

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

Audi: Nie będzie małego R8

Audi na łamach branżowego magazynu Automotive News kategorycznie zaprzeczyłotrwającym od kilku miesięcy plotkom na temat wypuszczenia na rynek mniejszegobrata super-sportowego modelu R8.

 

Będzie młodszy brat R8

Supersamochód z Ingolstadt będzie miał młodszego brata. Jakiś czastemu wydawało się, że pomysł stworzenia mniejszego samochodu o osiągach R8umarł śmiercią naturalną. Okazuje się jednak, że Audi na poważnieprzymierza się do wprowadzenia modelu R4

 

Porozumienie w sprawie Via Carpatia

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o podpisaniu memorandum dotyczącegopolsko-słowackiej współpracy w przygotowaniu i realizacjiprojektowanego szlaku tranzytowego Via Carpatia. Polska część tej trasybędzie mieć około 620 km długości.

 

Mały roadster Audi

Podczas gdy topowy supercar Audi o nazwie R8 pławi się w blasku i chwale,wszyscy zapomnieli o obietnicach wprowadzenia małego i dziarskiego roadstera,pozycjonowanego wyżej niż TT Cabrio.

 

Audi eTron = R4

Według doniesień magazynu Auto Express pojawiły się już pierwsze znakizapowiadające nowy, sportowy model Audi. Dotychczas ochrzczone jako mini-R8otrzyma nazwę R4.

 

Nowe Audi w Detroit

Targi w Detroit już niebawem. Audi przygotowuje niespodziankę dla swoichfanów. Pojawi się tam samochód, który ma dokładnieodzwierciedlać hasło "Vorsprung durch Technik".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017