Wyszukiwałeś:

RAM

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RAM

Spróbuj też wyszukać: durango TOYOTA RAM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Polski klimat sprzyja - kolejne inwestycje Faurecii

Grupa Faurecia, projektująca, produkująca i dostarczająca komponentyniezbędne do produkcji samochodów, rozpoczęła budowę nowego zakładu naterenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i inwestuje z rozmachem wrozwój fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Ekologiczne Jeepy

Już niedługo w Stanach Zjednoczonych będzie można kupować samochody JeepCommander oraz Jeep Grand Cherokee, które będą przystosowane do spalaniapaliw z domieszką etanolu produkowanego w Ameryce.

 

Bezpieczny Dodge Caliber

Dodge Caliber jest dwunastym już z kolei pojazdem z nowej gamy Chrysler Group,który uzyskał pięciogwiazdkową ocenę amerykańskiej agencji rządowej ds.bezpieczeństwa ruchu drogowego NTHSA za bezpieczeństwo pasażerów w testachkolizji czołowej.

 

Czysty Dodge Ram

Tytuł najczystszego w USA pojazdu typu pick-up produkcji seryjnej z silnikiemwysokoprężnym otrzymał Dodge Ram Heavy Duty 2007. Wyróżnienie to przyznanezostało firmom Chrysler Group i Cummins Inc. przez amerykańską rządowąagencję ochrony środowiska EPA i Ministerstwo ds. Energii (DOE, Department ofEnergy).

 

Ford F-150: Użytkowy bestseller

Takiego sukcesu jaki odniósł na rynku amerykańskim największy pick-upForda, model F 150, pozazdrościć może niejedno auto osobowe. Roczniesprzedawany jest w 800 000 egzemplarzy. To wystarczający argument abyzdecydować o wprowadzeniu kolejnej, już dwunastej generacji tego samochodu.

 

Hyundai Genesis Samochodem Roku za Oceanem!

Pierwszy dzień prasowy podczas targów motoryzacyjnych w Detroit był jakzawsze okazją do wręczenia nagród w plebiscycie na amerykańskisamochód oraz "ciężarówkę" roku. Zwyciężyłyodpowiednio Hyundai Genesis oraz Ford F-150.

 

Motoryzacyjny gigant w Nowogrodźcu

Gigant w dziedzinie motoryzacji buduje zakład w Nowogrodźcu – Wykrotach(na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej MałejPrzedsiębiorczości). Firma, która powstała w styczniu 2009r. wewspółpracy dwóch przedsiębiorstw: Toyota Boshoku Corporationoraz Aisin Seiki Co., Ltd., zajmować się będzie produkcją elementówwyposażenia wnętrz samochodowych tj. ram oraz pokryć siedzeń samochodowych.Japończycy zainwestują 120 mln zł.

 

Nowy Dodge Ram z tytułem Truck of the Year

Nowa wersja popularnego za Oceanem pickupa Dodge Ram Heavy Duty 2010 zostałauhonorowana prestiżowym tytułem Truck of the Year 2010 przyznawanym przezamerykański magazyn motoryzacyjny Motor Trend.

 

Jakie auta będą najlepsze za Oceanem?

Już w przyszłym tygodniu ruszy największa na rynku amerykańskim wystawasamochodowa - North American International Auto Show - a wraz z nią poznamyzwycięzców plebiscytu na amerykański samochód roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017