Wyszukiwałeś:

RCZ X

R X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RCZ R

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemr>osiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,r>Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałyr>moment na relację z placu budowy.

 

Peugeot RCZ w pełnej krasie

Choć już w lipcu Peugeot zdradził pierwsze informacje na temat swojego nowegor>coupe, to jednak do dziś nie wiedzieliśmy, jak dokładnie będzie onr>wyglądać. Peugeot RCZ oficjalnie zaprezentowany zostanie już we wrześniu nar>wystawie we Frankfurcie.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychr>targów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłur>podporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąr>stadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byr>przyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąr>się w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnor>dotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Peugeot zmienia logo i oblicze

2010 rok ma być początkiem sporych zmian, jeśli chodzi o wizualnąr>tożsamość marki Peugeot. Między innymi pojawi się nowe logo, choćr>oczywiście w dalszym ciągu będzie to znany na całym świecie lew.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RCZ R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017