Wyszukiwałeś:

RCZ

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RCZ

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Oto Peugeot RCZ

Zaledwie dwa lata od premiery prototypu, Peugeot ma już gotową wersję modeluRCZ. Oficjalna premiera odbędzie się na wystawie we Frankfurcie, a już terazfrancuski koncern pokazuje, choć nie do końca, jak to auto będzie wyglądać.

 

Peugeot RCZ w pełnej krasie

Choć już w lipcu Peugeot zdradził pierwsze informacje na temat swojego nowegocoupe, to jednak do dziś nie wiedzieliśmy, jak dokładnie będzie onwyglądać. Peugeot RCZ oficjalnie zaprezentowany zostanie już we wrześniu nawystawie we Frankfurcie.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

IAA Frankfurt 2009: VIDEO-RELACJA

Tegoroczny salon samochodowy IAA we Frankfurcie był pożywką dla spragnionychdusz motoryzacyjnych. W naszym materiale video przedstawiamy jedne znajciekawszych światowych premier z tych targów.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Peugeot zmienia logo i oblicze

2010 rok ma być początkiem sporych zmian, jeśli chodzi o wizualnątożsamość marki Peugeot. Między innymi pojawi się nowe logo, choćoczywiście w dalszym ciągu będzie to znany na całym świecie lew.

 

Nagroda dla Peugeota RCZ

RCZ, pierwszy pozaseryjny model firmy Peugeot, został wybrany Najpiękniejszymsamochodem roku 2009 w ramach prestiżowego 25. Międzynarodowego FestiwaluMotoryzacyjnego. Wyróżnienie to zostało przyznane na podstawiegłosowania ponad 100.000 internautów pochodzących z 62 krajów.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017