Wyszukiwałeś:

RS X

III X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS III

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Renault Clio Sport we wrześniu

Już od września na polskim rynku dostępny będzie Renault Clio Sport. Auto tozachowa oryginalny charakter Clio III, a jednocześnie jego konstrukcja orazdynamika mają zapewnić wyjątkowe doznania podczas jazdy.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Renault Laguna GT już wkrótce

Do wyboru dwa mocne silniki, układ jezdny Active Drive z czterema kołamiskrętnymi, bardziej rasowa linia - to główne cechy wchodzącego jużwiosną do sprzedaży Renault Laguny GT.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Veritas RS III w Paryżu

Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu zostanie zaprezentowanysamochód Veritas RS III, który poza niesamowitym wyglądem będziedysponować ponadprzeciętnymi osiągami.

 

Veritas za 1,4 miliona

Producent samochodu Veritas RS III podał do informacji cenę, za jaką będziemożna zakupić ten samochód. 600-konny, ultralekki wózrozpędzający się do setki w 3,2 sekundy kosztuje 1,4 miliona złotych.

 

Veritas RS III w produkcji!

Veritas RS III Roadster to samochód, który z daleka przypominadrapieżne zwierze. Ten dwuosobowy bolid trafi do seryjnej produkcji, a pierwsiklienci będą się mogli nim cieszyć już w przyszłym roku po wpłaceniu 1,4mln złotych.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RS III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017