Wyszukiwałeś:

RS6

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RS6

Spróbuj też wyszukać: rs4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Już pięć milionów Audi A6

Dzisiaj (31 stycznia) z taśmy produkcyjnej fabryki w Neckarsulm zjechałpięciomilionowy egzemplarz modelu A6, który swoją karierę, jeszcze jako Audi100, rozpoczął przed 37 laty.

 

Rasowy sedan z Ingolstadt

Zagranicznym reporterom udało się złapać w obiektyw nowy samochódpochodzący ze stajni Audi. Jest to najprawdopodobniej model RS6, o którymnieoficjalnie mówi się, że będzie pogromcą takich niezwykle dynamicznychaut jak BMW M5 czy też AMG E63.

 

Audi RS6 coraz bliżej

Sportowych wersji Audi A6 ciąg dalszy. Po prezentacji serii S6, która z mocą435 koni mechanicznych odstaje nieco od swoich rodzimych konkurentów BMW M5 iMercedesa E 63 AMG, producent z Ingolstadt wkrótce wyprowadzi na ulice wersjęRS6. Pierwsze egzemplarze są już w testach.

 

Symulator samochodu na czterech kółkach

Zagraniczni konstruktorzy opracowali specjalny model Audi, który potrafinaśladować auta marek takich jak Lotus, Mercedes, Volkswagen czy Hyundai. Jużniedługo kierowcy znudzeni właściwościami jezdnymi swoich samochodów będąmogli je zmienić za pomocą jednego przycisku.

 

Nietuzinkowa moc w kombi

1.660 litrów maksymalnej pojemności bagażnika oraz 580 koni mechanicznych podmaską to dwie najważniejsze cechy, jakie powinny wyróżniać Audi RS 6 Avantz tłumu. Auto to pokazane zostanie już na targach we Frankfurcie.

 

RS6 w drodze

Wygląda na to, że wojna na konie mechaniczne na Starym Kontynencie trwa nadal.Marka z Ingolstadt przygotowuje bowiem kolejną, mocno agresywną odmianęjednego ze swoich modeli. Już niebawem na drogi trafić może Audi RS6.

 

Koniec z V10 w Audi

Kryzys i ekologia mogą sprawić, że za parę lat z rozrzewnieniem będziemywspominać dziesięcio- czy dwunastocylindrowe silniki w układzie widlastym.Prawdopodobnie nowe Audi RS6 będzie pozbawione potężnego silnika.

 

Królewskie Audi RS6

Ostatnie dane książkowe z lata ubiegłego roku mówiły, że królHiszpanii Juan Carlos I ma 65 pracowników i przydzielonych im 71 aut.Czas to zaktualizować, bo od dzisiaj są to 72 samochody - grono powiększoneprzez nowiutkie Audi RS6.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017