Wyszukiwałeś:

RX X

300 X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX 300

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Lexus RX 300: Nie na bezdroża

Widok odświeżonej w ubiegłym roku japońskiej wersji Lexusa RX300 nasuwapytanie, czy będzie można w przyszłości zmienić design tego modelu najeszcze ładniejszy?

 

Nissan 350Z ponownie wyróżniony

Do długiej już listy nagród Nissan 350Z może dopisać sobie kolejny tytuł.Magazyn Japanese Performance Car of the Year for 2007 przyznał Nissanowi tytuł"Najlepszego samochodu roku 2007".

 

Infiniti EX uderza w Europę

Najnowszy model EX, stworzony przez luksusowy oddział marki Nissan, czyliInfiniti zostanie już niebawem zaprezentowany w bardziej oficjalnej formie.Okazją do tego będą nadchodzące targi motoryzacyjne w Nowym Jorku.

 

Lexus RX 400h: Eko-SUV

Wydawało się, że zrobienie SUV`a, który nie będzie paliwożerny jestporównywalne do przekonania mięsożercy aby przeszedł na wegetarianizm.Podobnego zadania podjęli się Japończycy, którzy do największegoLexusa RX dołożyli dwa silniki elektryczne oraz widlastą"szóstkę" o pojemności 3,3 litra. W efekcie do dyspozycjimamy prawie 300 koni mechanicznych mocy, 2 tony wagi i spalanie poniżej 10litrów na 100km.

 

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

Nowy Lexus RX na 2010 rok

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Los Angeles, japońskiLexus zaprezentował kilka nowości na nadchodzący sezon. W zasadzie był tojeden model, tylko w dwóch wersjach. Mowa jest tutaj o modelu RX,który od długiego czasu cierpliwie czekał na następcę.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Powrót RX-7

Fani samochodów marki Mazda, a w szczególności RX-7 mogą miećpowody do radości. Pojawiły się pierwsze, poważne spekulacje o tym, żemodel ten wróci w nowej odsłonie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "RX 300".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017