Wyszukiwałeś:

RX

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: RX

Spróbuj też wyszukać: reno megane lexus rx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

RX-8 Hydrogen RE na drogach

Mazda RX-8 Hydrogen RE, która dysponuje wodorowo-benzynowym napędem, zostaładopuszczona do ruchu w Japonii. Pierwsze dwa egzemplarze trafią do klientówpod koniec marca.

 

Wodorowa Mazda RX-8

Mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli okazję zobaczyć model Mazda RX-8Hydrogen RE, napędzany wodorem, podczas konferencji poświęconej alternatywnymźródłom energii, która odbędzie się w norweskim mieście Stavanger.

 

Lexus RX 400h: Eko-SUV

Wydawało się, że zrobienie SUV`a, który nie będzie paliwożerny jestporównywalne do przekonania mięsożercy aby przeszedł na wegetarianizm.Podobnego zadania podjęli się Japończycy, którzy do największegoLexusa RX dołożyli dwa silniki elektryczne oraz widlastą"szóstkę" o pojemności 3,3 litra. W efekcie do dyspozycjimamy prawie 300 koni mechanicznych mocy, 2 tony wagi i spalanie poniżej 10litrów na 100km.

 

RX-8 na 40-lecie

Silnik Wankla obchodzi w tym roku jubileusz. Mija właśnie czterdzieści latodkąd został skonstruowany. Z tej okazji zostanie wydana specjalna wersjamodelu RX-8, limitowana do 400 sztuk.

 

Nowy Lexus RX na 2010 rok

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Los Angeles, japońskiLexus zaprezentował kilka nowości na nadchodzący sezon. W zasadzie był tojeden model, tylko w dwóch wersjach. Mowa jest tutaj o modelu RX,który od długiego czasu cierpliwie czekał na następcę.

 

Mocniejszy i oszczędniejszy hybrydowy RX

Marcowe targi motoryzacyjne w Genewie będą miejscem premiery nowej generacjihybrydowej wersji modelu RX. Auto to na europejskich drogach zadebiutuje latembr.

 

270 tys. za hybrydowego Lexusa RX 450h

Już na niespełnia miesiąc w polskich salonach pojawi się nowa generacjahybrydowego Lexusa RX, tym razem oferowanego jako RX 450h. Ceny za tegohybrydowego crossovera o sportowych ambicjach rozpoczynać się będą od 269,2tys. zł.

 

W Norwegii na wodorze w RX-8

W Norwegii otworta została kolejna sieć stacji, na których tankowaćmożna wodór. Mazda z tej okazji zaprezentowała odpowiednią wersjęmodelu RX-8.

 

Kuracja RX-8

Mazda odświeżyła swój sportowy model RX-8. Dystrybucja nowego,czteroosobowego coupe rozpocznie się jesienią, po targach IAA.

 

Lexus RX 450h tylko na przód

Wraz z początkiem nowego roku Lexus wprowadził do swojej oferty model RX 450hw wersji z napędem tylko na przednią oś. Dzięki temu ma być bardziejekologicznie, z niespotykanie niską emisją CO2 – 140 g/km przy 299 KMmocy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017