Wyszukiwałeś:

Raciborz

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Raciborz

Spróbuj też wyszukać: dojazd z krapkowic do raciborza raciborz-chalupki

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Infrastruktura szansą na rozwój

Liderem rankingu "Atrakcyjność inwestycyjna województw i podregionówPolski 2005" został podregion centralny śląski. Obszar ten wedługraportu cechuje bardzo dobra dostępność transportowa, co jest elementemkluczowym dla działalności przemysłowej.

 

Rozmowy opolsko - czeskie

W Urzędzie Marszałkowskim w Opolu odbyło się kolejne robocze spotkaniesamorządowców opolskich i czeskich, którzy chcieliby zbudować nową drogęłączącą Racibórz z Opavą.

 

Racibórz: Most do remontu

Rusza remont mostu nad kanałem Ulga w Raciborzu. Gruntowna modernizacjaprzeprawy, która znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 919będzie kosztować 4,8 mln zł. Prace budowlane mają się zakończyć jesieniątego roku.

 

Odnowią DK 45 w okolicach Raciborza

GDDKiA podpisała kontrakt na odnowę nawierzchni drogi krajowej nr 45, odcinekRacibórz gr. województwa opolskiego oraz na zaprojektowanie iwykonanie robót budowlanych związanych z odnową nawierzchni DK 45 wRaciborzu.

 

Porozumienie dla DW 935 Racibórz-Pszczyna

Podpisano porozumienie w sprawie powierzenia Miastu Racibórz prowadzeniabudowy drogi Racibórz – Pszczyna na odcinku od gminy Rudnik doRybnika, jako nowego ciągu drogi wojewódzkiej nr 935. Projektporozumienia powstał m.in. na podstawie umowy o współpracy,która w lutym tego roku została podpisana pomiędzy władzami Raciborzai gmin po terenie których ma przebiegać przyszła droga.

 

300 milionów na rybnicki odcinek Regionalnej Drogi Racibórz - Pszczyna

Budowa rybnickiego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz-Pszczyna znalazłasię wśród największych inwestycji przeznaczonych do dofinansowania wperspektywie finansowej Unii Europejskiej 2014-2020 w ramach RegionalnegoProgramu Operacyjnego. Dofinansowanie do projektu ma wynieść 300 mln zł.Projekty będą realizowane w ramach RPO na lata 2014-2020.

 

Wątek na forum: Przetargi na obwodnice mogą ruszać

Nie wiem co za idiota ustala plan budowy obwodnic.Po co robić obwodnicę Wielunia,czy Bełchatowa?Przecież niedługo będzie nowa droga S8,która wyprowadzi ruch z tych miast,a obwodnicę będą piękne,lecz puste.Mieszkam w Pułtusku przez który przebiega DK61,przez miasto jest coraz gorzej przejechać,szc...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017