Wyszukiwałeś:

Racing

. Znaleziono 104 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Racing

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 104 wszystkich):

Polak w Pucharze Leona

Damian Sawicki, kierowca Polish Racing Developement, wziął udział w jazdachtestowych nowego Seata Leona na torze w Hockenheim, przygotowując się tymsamym do startu w wyścigach SEAT Leon Supercopa.

 

Peugeot 107: Wyścigowe lwiątko

Peugeot wprowadza do sprzedaży specjalną edycję wyposażeniową dla swojegonajmniejszego modelu 107. Teraz każdy właściciel małego lwiątka będziemógł dodać odrobinę agresji w wyglądzie auta dzięki pakietowi sportowemu"Street Racing".

 

RSMP: Leszek Kuzaj rezygnuje

Czterokrotny rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj nie wystartuje w aucie klasyS2000 w rozpoczynającym się już dzisiaj Rajdzie Subaru. Niestety jakpoinformował  w komunikacie zespołu STT Racing osobiście krakowskikierowca, zrezygnował także całkowicie ze startu w tej imprezie.

 

Rajdowy Lancer z dieslem

Mitsubishi prowadzi intensywne prace nad swoją najnowszą rajdówkącross-country, której głównym celem jest wygranie Dakaru 2009. Cociekawe, Racing Lancer będzie napędzany silnikiem wysokoprężnym.

 

RSMP: Citroen Racing Trophy - nowe wyzwanie

Wkrótce rozpocznie się trzeci, kolejny już rok zmagań dobrze znanychkibicom oraz zawodnikom "cedwójek" na trasach RSMP. Wnadchodzącym sezonie 2009 Citroen Polska wraz z partnerami projektu CitroenRacing, Total, Michelin oraz Hewlett-Packard przygotowali zupełnie nowąodsłonę dobrze znanego projektu C2R2 Teams’ Challenge.

 

F1: Newey doda ci skrzydeł

Team Red Bull Racing pokazał, że z małym budżetem też można odnosić dużesukcesy, jeśli w ekipie jest Adrian Newey - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Rajd Elmot: "Dobry-Brothers" najszybsi w ośce

Pochodzący ze Świdnicy bracia Marcin i Michał Dobrowolscy pewnie wygrali 37.edycję Rajdu Elmot - Krause w klasyfikacji Citroen Racing Trophy Polska.Korzystając z doskonałej znajomości odcinków, zawodnicy znokautowalikonkurencję wygrywając 9 z 15 oesów.

 

F1: Virgin Racing z sieci

Nowy zespół w stawce Formuły 1, Virgin Racing przedstawił swójpierwszy bolid. Prezentacja VR-01 nie odbyła się jednak na torze, a wInternecie.

 

F1: Jedenaście przepisów na sukces

Jedenaście zespołów zdążyło już przedstawić swoje nowe bolidy nanadchodzący sezon w Formule 1. Niemiecki magazyn Auto Motor und Sport zdobyłsię na krótkie porównanie, jak technicznie i aerodynamicznie,różnią się od siebie najszybsze wyścigówki na świecie.

 

Citroen dla następców Loeba

Sukcesy na rajdowych szlakach jak widać zobowiązują. Podczas genewskiejwystawy samochodowej Citroen zaprezentuje sportową odmianę wchodzącegowłaśnie do sprzedaży na polskim rynku modelu DS3. Citroen DS3 Racing pojawisię w sprzedaży w drugiej połowie roku i tylko w liczbie tysiącaegzemplarzy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017