Wyszukiwałeś:

Rafal X

Sonik X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rafal Sonik

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Mundial Quadów

Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 20-22 sierpnia w Pont de Vaux i tak jakzawsze - w przeciągu ostatnich czterech lat - wystartują w nichrównież nasi reprezentanci.

 

Rajd Dakar: Polacy w czołówce

Po trzech etapach Rajdu Dakar, polscy kibice mają wiele powodów dozadowolenia. Zarówno w klasyfikacji samochodów, motocykli iquadów nasi zawodnicy plasują się w czołówce zawodów.

 

Rajd Dakar: "Fabryki" powoli odjeżdżają

Krzysztof Hołowczyc nadal spisuje się świetnie w Rajdzie Dakar, choć imbliżej pojawiania się na horyzoncie typowo off-roadowych etapów, dogłosu zaczynają dochodzić zespoły fabryczne. Po czwartm etapie"Hołek" spadł z 8 na 10 miejsce. Na 380-kilometrowej próbienajlepiej wypadli Hiszpanie.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Rajd Dakar ponownie w Afryce?

Jest szansa na powrót Rajdu Dakar do jego macierzystej, afrykańskiejscenerii. Etienne Lavigne, dyrektor imprezy, nie wyklucza, że już od 2011 rokurajd powróci czarny ląd.

 

To może być polski Dakar

1 stycznia spod Obelisku w Buenos Aires rusza 32. Rajd Dakar. KrzysztofHołowczyc zapowiada walkę o zwycięstwo - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc pnie się w górę

Krzysztof Hołowczyc (Orlen Team), jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotemJeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników -ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte wklasyfikacji generalnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rafal Sonik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017