Wyszukiwałeś:

Rajd X

Akropolu X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Akropolu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Groenholm przerywa dominację Loeba

Marcus Groenholm, kierowca fabryczny zespołu Ford wygrał ósmą eliminacjęRajdowych Samochodów Mistrzostw Świata - Rajd Akropolu. Rutynowany Fin okazałsię najszybszy na szutrowych, greckich odcinkach i tym samym przerwałwyśmienitą passę pięciu zwycięstw z rzędu Sebastiena Loeba.

 

WRC: Latvala ograł Mistrza Świata

Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus WRC) wygrał Rajd Sardynii, szóstąeliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Po raz pierwszy od początku tegosezonu zwycięzcą nie został Sebastien Loeb, który ostateczniezakończył szutrową rundę poza podium.

 

WRC: Hirvonen goni Loeba

Fin Mikko Hirvonen (Ford Focus) został zwycięzcą 55. Rajdu Akropolu -siódmej eliminacji mistrzostw świata. Drugi był Francuz Sebastien Ogier(Citroen C4), który miał 1.12 min straty.

 

Rajd Polski: Ford testuje na Mazurach

Kolejny i ostatni z dwóch zespółów fabrycznych mającychrealne szanse na sięgnięcie po tytuł mistrzowski WRC rozpoczął testy przedRajdem Polski. Po Citroenie, na mazurskich szutrach unosi się kurz za FocusamiWRC Jari-Matti Latvala i Mikko Hirvonena.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Akropolu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017