Wyszukiwałeś:

Rajd X

Andory X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Andory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

F1: Kubica walczył o życie

Robert Kubica pilotowany przez Jakuba Gerbera miał poważny wypadek naszóstym kilometrze pierwszego odcinka specjalnego rajdu Ronde di Andora.Skoda Fabia S2000 prowadzona przez Polaka uderzyła z dużą prędkością wbarierę ochronną i wbiła się wewnątrz auta, poważnie raniąc Kubicę.Pilot wyszedł z samochodu o własnych siłach, ale Robert Kubica zostałprzetransportowany do szpitala gdzie przeszedł poważną, ponad 7-godzinnąoperację.

 

F1: Otymistyczny stan zdrowia Kubicy

Kilkadziesiąt minut temu menadżer polskiego kierowcy, Daniel Morellipoinformował w oficjalnym oświadczeniu, że stan Roberta Kubicy, tu cytat:"zdumiewająco się poprawia". To dobre wieści dla samego kierowcy,ale także rodziny i kibiców, którzy wierzą w odzyskanie pełnejsprawności przez kierowcę i jego powrót do Formuły 1.

 

F1: Stan zdrowia Kubicy poprawia się

Stan zdrowia Roberta Kubicy, który doznał poważnych obrażeń wniedzielnym rajdzie Ronde di Andora systematycznie się poprawia. Włoscylekarze, którzy przeprowadzili skomplikowaną operację Polaka wykazująumiarkowany optymizm w tej kwestii.

 

F1: Kubica już rusza ręką

Robert Kubica we wtorek rozpoczął rehabilitację po wypadku w rajdzie Ronde diAndora. Zdaniem lekarzy stan zdrowia polskiego kierowcy jest dobry. Medycy niesą w stanie powiedzieć dokładnie ile czasu zajmie powrót do pełnisił, ale zgodnie twierdzą, że dobre nastawienie psychiczne jakie makrakowianin, na pewno jest w stanie skrócić czas rehabilitacji.

 

Robert Kubica złamał nogę!

Co za pech! Ta wiadomość wydaje się wręcz niewiarygodna, ale niestety toprawda. Zagraniczne media od kilku godzin podają, że Robert Kubica złamałsobie nogę. Do zdarzenia doszło niedaleko domu. Co ciekawe noga zostałazłamana w tym samym miejscu co podczas feralnego Rajdu Andorry.

 

Milczenie Kubicy jest złotem

Wielu znawców i fanów już od dłuższego czasu nie może znieśćfaktu, że Robert Kubica, nie udziela wywiadów i nie pokazuje się wmediach. Na chwilę przerwał milczenie.

 

Kubica wygrywa we Włoszech!

Robert Kubica nie dał żadnych szans rywalom podczas rajdu Citta di Bassano.Krakowianin wygrał drugą imprezę z trzech w jakich wystartował po wypadku,w którym uczestniczył w lutym zeszłego roku.

 

Rehabilitacja Kubicy w Rally di Como

Robert Kubica rozpoczął zmagania na trasach włoskiego rajdu Rally di Como.Polski kierowca rywalizuje na odcinkach specjalnych za kierownicą auta klasyWRC, które dostarczył Citroen.

 

Robert Kubica wygrywa w Rally di Como

Robert Kubica wygrywając 8 z 11 odcinków specjalnych i z przewagą 30.9 sekundy w klasyfikacji generalnej nad drugim kierowcą zapewnił sobie zwycięstwo w regionalnym, włoskim rajdzie Rally di Como.

 

2012: Końca świata nie było - cz.II

Druga połowa roku nie mogła być nudna, gdyż cała ludzkość czekała na zapowiadany rzekomo przez majów „koniec świata”. Zagładyrodzaju ludzkiego nie było, ale ostatnie sześć miesięcy obfitowało wwydarzenia, z których  kilka jest znamiennych dla przemysłumotoryzacyjnego w Polsce. Oto druga część przeglądu najważniejszychwydarzeń minionych dwunastu miesięcy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Andory".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017