Wyszukiwałeś:

Rajd X

Argentyny X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Argentyny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Szwedzi pomogą przy Rajdzie Polskim

Choć 65. Rajd Polski rozpoczyna się dopiero na początku czerwca,przygotowania do największej imprezy w sportach motorowych w naszym kraju idąpełną parą. Na początku lutego ośmioosobowa delegacja składająca się zprzedstawicieli organizatorów zawodów odwiedziła Rajd Szwedzki -drugą tegoroczną rundę Rajdowych Mistrzostw Świata (RMŚ).

 

WRC: Citroen miażdży w Argentynie

Zwycięstwo Sebastiena Loeba, trzecie miejsce Daniego Sordo, czwarta pozycja iżyciowy sukces Conrada Rautenbacha, do tego odrobienie sporych strat punktowychw klasyfikacji producentów do Forda. O to rewelacyjny bilans fabrycznegozespołu Citroena po zakończonym w niedzielę Rajdzie Argentyny, czwartejrundzie WRC. 

 

JWRC: Michał Kościuszko czeka na "argentyńskie tango"

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak przygotowują się już do startu wRajdzie Argentyny, piątej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata(WRC). Polacy reprezentujący fabryczny zespół Suzuki Sport Europebędą bronić pozycji lidera w klasyfikacji Junior WRC, samochodów klasyS1600.

 

Rajd Argentyny: Loeb i Kościuszko zdeklasowali rywali

Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC)wygrał w niedzielę Rajd Argentyny, piątą eliminację mistrzostw świata iumocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Michał Kościuszko(Suzuki Swift S1600) był pierwszy w klasyfikacji juniorów.

 

JWRC: Michał Kościuszko na fali

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak reprezentujący zespółfabryczny Suzuki Sport Europe wygrali czwartą rundę JWRC 2009 – RajdArgentyny. Tym samym Michał Kościuszko jest pierwszym w historii Polakiem,który objął pozycję samodzielnego lidera w RajdowychSamochodowych Mistrzostwach Świata. Polak zapowiada już walkę o kolejnezwycięstwa.

 

Hołowczyc przed Rajdem Polski: "Czy mam tremę? Jak cholera!"

Wakacje rozpoczną się mocnym akcentem - w ostatnim tygodniu czerwca wMikołajkach rusza 66. Rajd Polski, po raz pierwszy jako eliminacja mistrzostwświata (WRC).

 

Rajdowe "składaki" debiutują w WRC

Na liście zgłoszeń kolejnej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC - RajduArgentyny, widnieje 64 zgłoszeń. W tej puli są trzy wyjątkowe auta z nowejkategorii Maxi Rally.

 

Rajd Argentyny: Nawet kara nie pokonała Loeba

Sebastien Loeb wygrał w ubiegły weekend kolejną rundę Rajdowych MistrzostwŚwiata WRC w tym sezonie. Tym razem łupem siedmiokrotnego czempiona tej seriipadł Rajd Argentyny. Zwycięstwo smakuje tym bardziej, bo Francuz musiał nietylko walczyć z rywalami, ale także karą nałożoną na niego przezsędziów.

 

Rajd Argentyny: Ogromny pech Kościuszki

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak zajmujący drugie miejsce w stawcePWRC, wystartowali do najdłuższego odcinka w tegorocznych MistrzostwachŚwiata nie podejrzewając, że przyjdzie im przede wszystkim zmierzyć się zsamochodem.

 

Kubica z nowym autem w Rajdzie Portugalii

Na oesach w Argentynie zabrakło Roberta Kubicy, który skupiał się nareorganizacji zespołu RK World Rally Team. W Portugalii Robert Kubicazasiądzie za kierownicą nowej Fiesty WRC przygotowanej m.in. przez M-Sport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Argentyny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017