Wyszukiwałeś:

Rajd X

Australii X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Australii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Hattrick Sebastiena Loeba

Francuz Sebastien Loeb (Citroen) zdobył po raz trzeci w karierze tytuł mistrzaświata WRC pomimo że jak się okazało decydujący o losach tytułu RajdAustralii odbywał się kilkanaście tysięcy kilometrów od domu Francuza wktórym Loeb leczy swoją kontuzję.

 

Rajd Australii: Latvala na czele

Jari-Matti Latvala (Ford Focus) prowadzi po pierwszym etapie Rajdu Australii,dziesiątej eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Fiński kierowcawyprzedza zaledwie o 2,2 s Francuza Sebastiena Ogiera (Citroen C4).

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

PWRC: Kościuszko w kraju kangurów

Załoga LOTOS Dynamic Rally Team od kilku dni przebywa w Australiiprzygotowując się do kolejnego startu w Mistrzostwach Świata. Dla polskiejzałogi będzie to w tym roku 4. start w walce o punkty w klasyfikacji PWRC. Poprzejechaniu Rajdu Portugalii, Argentyny i Finlandii Michał Kościuszko iMaciek Szczepaniak znajdują się na 10. miejscu w swojej klasie.

 

Rajd Australii: Kościuszko pierwszy w PWRC

Po pierwszym dniu Rajdu Australii Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniakzajmują pierwsze miejsce w klasyfikacji PWRC. Załoga LOTOS Dynamic Rally Teamwygrała pierwszy z dwóch rozgrywanych dzisiaj odcinkówspecjalnych i zapewniła sobie tym samym pierwsze miejsce na koniec pierwszegodnia.

 

Rajd Australii: Fordy na czele, Citroeny wypadły

"Niesamowicie trudne warunki" - tak cała czołówka WRCokreśliła piątkowy, deszczowy etap Rajdu Australii. Pech dopadłkierowców Citroena, którzy z dwóch czołowych miejsc spadliw dół kwalifikacji. Ich miejsca zajęli Finowe z Forda - Mikko Hirvoneni Jari-Matti Latvala.

 

WRC: Raikkonen nie będzie klasyfikowany

Absencja w Rajdzie Australii mimo wcześniejszego zgłoszenia, będziekosztowała Kimiego Raikkonena utratę wszystkich, dotychczas zdobytychpunktów. Nie obędzie się także bez kar finansowych.

 

Rajd Australii: Kościuszko wiceliderem

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak po przejechaniu 10 odcinkówspecjalnych Rajdu Australii zajmują obecnie 2. miejsce w klasyfikacji PWRC i 8.w klasyfikacji generalnej. W klasyfikacji PWRC prowadzi Hayden Paddon przedMichałem Kościuszko (+1:20.2) i Oleksandrem Saliukiem (+2:02.7).

 

PWRC: Zabrakło 1 punktu

Dramatyczna pogoń za rywalami, 3. miejsce w Rajdzie Wielkiej Brytanii i 15kolejnych punktów na koncie Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka torezultat czterodniowych zmagań na walijskich trasach. Niestety zabrakło 1punktu, aby obronić 3. miejsce podium, które zajmowała przed ostatniąrundą jedyna polska załoga startująca w pełnym cyklu Mistrzostw Świata.

 

40 Volkswagenów w Rajdzie Polski

Kilka dni temu w Warszawie przedstawiciele marki Volkswagen przekazaliorganizatorowi 71. Rajdu Polski czterdzieści samochodów, którepomogą w obsłudze rundy Mistrzostw Świata w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Australii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017