Wyszukiwałeś:

Rajd X

Australii X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Australii

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wiele zmian w WRC

Prezentacja nowego Focusa WRC, pauza i powrót w 2007 roku fabrycznegozespołu Citroena, nowy system rozgrywek rajdowego czempionatu - to kilkagorących wiadomości z rajdowego cyrku World Rally Championship.

 

Hattrick Sebastiena Loeba

Francuz Sebastien Loeb (Citroen) zdobył po raz trzeci w karierze tytuł mistrzaświata WRC pomimo że jak się okazało decydujący o losach tytułu RajdAustralii odbywał się kilkanaście tysięcy kilometrów od domu Francuza wktórym Loeb leczy swoją kontuzję.

 

Solberg Fordem... albo Citroenem

Citroen C4 lub Ford Focus. Jedno z tych dwóch aut rajdowych w najwyższejspecyfikacji WRC wybierze były mistrz świata Petter Solberg do jazdy wkolejnych eliminacjach światowego czempionatu.

 

WRC: Loeb w roli łowcy

Role się odwróciły. Po fenomenalnym początku sezonu Sebastien Loeboddał prowadzenie w rajdowych mistrzostwach świata Mikko Hirvonenowi. Teraz toFrancuz jest łowcą, a Fin ofiarą.

 

Rajd Australii: Latvala na czele

Jari-Matti Latvala (Ford Focus) prowadzi po pierwszym etapie Rajdu Australii,dziesiątej eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Fiński kierowcawyprzedza zaledwie o 2,2 s Francuza Sebastiena Ogiera (Citroen C4).

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Australii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017