Wyszukiwałeś:

Rajd X

Barborka X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Rajd Barborka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Barbórka bogatsza w WRC

Lista zgłoszeń do tegorocznego „Kryterium Asów” – 45.Rajdu Barbórka nabiera większych rumieńców za sprawą kolejnychzałóg zapowiadających start w samochodach klasy WRC. Aktualnieswój akces w takich rajdówkach przedstawiło pięciukierowców, w tym Leszek Kuzaj. Nad startem w „wurcu”zastanawia się także Krzysztof Hołowczyc.

 

Barbórkę czas zacząć!

105 załóg znalazło się na oficjalnej liście zgłoszeń tegorocznegoRajdu Barbórka. 45 edycja imprezy wystartuje już w najbliższą sobotę,8 grudnia w Warszawie.

 

Kuchar i Hołowczyc w rolach głównych

Krzysztof Hołowczyc pilotowany przez Łukasza Kurzeję ponownie wygrałlegendarny odcinek Rajdu Barbórka – Kryterium Karowa. Przy ogromnymdopingu kilkudziesięciu tysięcy zgromadzonych wokół trasykibiców, Hołowczyc wyprzedził o ułamki sekundy Tomasza Kuchara iSebastiana Frycza. W całym rajdzie najszybszy był natomiast ten drugi

 

Tommi Mäkinen na Rajdzie Barbórka

Podczas tegorocznego 46. Rajdu Barbórka ukoronowującego sezon rajdowychzmagań wystąpi jeden z najpopularniejszych kierowców rajdowych świata.Na zaproszenie Leszka Kuzaja w imprezie udział weźmie czterokrotny mistrzświata Tommi Mäkinen.

 

Barbórka dla Kuchara

Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski zwyciężyli w rozegranym w sobotę 46. RajdzieBarbórka - Ogólnopolskim Kryterium Asów. Dolnośląski duetjadący Subaru Imprezą, wygrał cztery z sześciu porannych odcinkówspecjalnych.

 

RSMP: Nowy zespół w sezonie 2010?

Jak nieoficjalnie dowiedziało się mojeauto.pl w przyszłym sezonie RajdowychMistrzostw Polski istnieje spora szansa na pojawienie się kolejnego,profesjonalnego zespołu rajdowego ze wsparciem potężnego sponsora.

 

Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mojeauto.pl Maciej Lubiak potwierdziłstart w nadchodzącym 47. Rajdzie Barbórka Kryterium Asów.Gdańszczanin pilotowany przez Przemysława Zasadę wystartuje w kończącejsezon sportów motorowych imprezie za kierownicą ponad 400 konnegoMitsubishi Lancera Evo IX.

 

Rajd Barbórka: Kuchar poprowadzi "wieloryba"!

Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski wystartują w 47. Rajdzie Barbórka– Ogólnopolskim Kryterium Asów. Załoga Peugeot Sport PolskaRally Team pojedzie samochodem Peugeot 307 WRC.

 

Rajd Barbórka: Kuchar dołączył do legend

Tomasz Kuchar po raz czwarty w karierze wygrał prestiżowy Rajd BarbórkaWarszawska - Kryterium Asów. Wrocławianin jadący Peugeotem 307 WRCliczbą zwycięstw zrównał się z tak znanymi kierowcami rajdowymi jakMarian Bublewicz i Paweł Przybylski.

 

Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie

Maciej Lubiak i Przemek Zawada, którzy w 47. Rajdzie BarbórkiWarszawskiej pojechali Mitsubishi Lancer Evo IX, ukończyli rajd na 16. miejscu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Rajd Barborka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017